, , , , , ,

تماس فدراسیون فوتبال عراق با برانکو برای جام ملت‌های آسیا/ کی‌روش با ایران تمدید کرد مانع برای سرمربی پرسپولیس برداشته شد!

سایت موازین نیوز عراق مدعی شد که سرمربی پرسپولیس گزینه هدایت تیم ملی عراق در جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ شد.

به گزارش آراد و به نقل از خبرگزاری فارس، سایت موازین نیوز عراق مدعی شد که فدراسیون فوتبال عراق مذاکراتش را با برانکو ایوانکوویچ، سرمربی باشگاه پرسپولیس برای هدایت تیم ملی فوتبال عراق در جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ امارات آغاز کرده است.

منبعی که نمی خواست نامش فاش شود به موازین نیوز خبر داد: کمیته فدراسیون تماس های اولیه را با برانکو برای هدایت تیم ملی عراق برقرار کرده است. شانس زیادی برای این توافق وجود دارد چون برانکو دوست داشت سرمربی تیم ملی ایران شود ولی فدراسیون ایران با کی روش تمدید کرد و این باعث شد تا مانعی برای آمدن برانکو به عراق نباشد و او زمام هدایت عراق را در جام ملت های آسیا به دست بگیرد.

  سایت انگلیسی: ایران شانس صعود به مرحله حذفی جام جهانی را دارد

فدراسیون عراق در آرزوی تکرار تجربه موفقیت آمیز برانکو در تیم ملی ایران در سال های ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۶ است به همین خاطر می خواهد با این سرمربی کروات قرارداد بلند مدت ببندد و نمی خواهد قراردادش یک ساله باشد. برانکو با گرفتن دستمزد سالیانه ۷۰۰ هزار دلار گران ترین مربی لیگ برتر ایران است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *