,

برد پرگل هندبالیست‌های ایرانی مقابل مالزی در جاکارتا

به گزارش آراد، بازی‌های آسیایی جاکارتا برای ایران با بازی تیم ملی هندبال ایران مقابل مالزی استارت خورد. شاگردان کاستراتوییچ از ساعت ۹:۰۰ صبح امروز به مصاف مالزی رفتند و این بازی با نتیجه  ۵۵ بر ۱۱ به سود تیم ملی هندبال ایران به پایان رسید.

ملی پوشان هندبال ایران نیمه نخست این بازی را با حساب ۲۹ بر ۵ و نیمه دوم را با نتیجه ۲۶ بر ۶ به سود خود به پایان بردند. گل‌های نیمه اول این بازی را سلامان بربط (۷)، میلاد مسائلی (۳)، مهدی بیجاری (۳)، مجتبی حیدرپور (۳)، جلال کیانی (۳)، امین کاظمی (۴)، فرزاد رستمی (یک)، علیرضا موسوی (یک)، کاظم جمعه‌پور (یک) و شاهو نصرتی (۳) و گل‌های نیمه دوم را سلامان بربط (۴)، میلاد مسائلی (۳)، جلال کیانی (۲)، احسان ابویی (۶)، فرزاد رستمی (یک)، علیرضا موسوی (۳)، مهرداد صمصامی (یک)، مهدی بیجاری (یک)، امین کاظمی (یک) و شاهو نصرتی (۴) به ثمر رساندند.

  مصاف هندبالی ها با هند برای کسب عنوان پنجمی

تیم هندبال ایران در مرحله گروهی بازی‌های آسیایی در گروه A با مالزی و قطر هم گروه است. پیش از این تیم قطر با نتیجه ۶۴ بر ۱۱ تیم مالزی را مغلوب کرده بود و تاکنون صدرنشین گروه A است. تیم ایران با پیروزی مقابل مالزی با ۲ امتیاز در رده دوم این گروه قرار گرفته است. از این مرحله، از هر گروه دو تیم به مرحله اصلی صعود خواهند کرد که قطعا تیم ایران و قطر به دور دوم خواهند رسید.

  استیلی:دیدار دوستانه با عراق برگزار می کنیم/در اردو بیشتر بازیکنان جاکارتا حضور دارند

علی رحیمی، مجتبی حیدرپور، امین کاظمی، میلاد مسائلی، فرزاد رستمی، سلامان بربط، مهدی بیجاری، مهدی موسوی، محسن باباصفری، سید علیرضا موسوی، جلال کیانی، افشین صادقی، کاظم جمعه پور ، احسان ابوئی ، مهرداد صمصامی و شاهو نصرتی اسامی هندبالیست های ایران در ابزی های آسیایی جاکارتا است.

شاگردان کاستاراتوییچ باید در دیگر دیدار مرحله گروهی مقابل تیم قطر به میدان بروند. این دیدار روز جمعه ۲۶ مردادماه ساعت ۱۳:۳۰ انجام خواهد شد. این دیدار تنها برای تعیین صدرنشین گروه A خواهد بود، چون صعود ایران و قطر به دور اصلی حتمی است.

  شکست لارستان مقابل نماینده ازبکستان
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *