سرمربی هندبال ایران: رینگ بوکس آن طرف‌تر است

به گزارش آراد، تیم ملی هندبال مردان ایران در مرحله اصلی مسابقات بازی‌های آسیایی جاکارتا، با نتیجه‌ ۲۳ ــ ۲۹ مقابل بحرین شکست خورد. این تیم در گروه خود با تیم کره که رقیب سرسختی برای آنها است هم گروه است.

زوران کاستاراتوویچ،سرمربی تیم‌ ‌ملی هندبال ایران درباره شکست این تیم مقابل بحرین و مشکلاتی که در این بازی وجود داشت، اظهار کرد: اول از همه باید این را بگویم که رینگ بوکس جای دیگری آن طرف‌تر است. در ابتدا می‌خواهم به بازیکنانم تبریک بگویم که بیش از تمام توانایی‌شان را استفاده کرده است و بهترین خود را نشان دادند اما گاهی اوقات این کافی نیست. ما مشکل هم داشتیم ، زیرا حریفمان به فکر سلامتی بازیکنان نبود. آنها فقط به فکر زدن بازیکنان ما بودند. بنابراین ما در مدیریت حفاظت از سلامت بازیکنان مشکل داشتیم. در نیمه اول ضربه‌های زیادی به سر بازیکنان وارد شد و آنها مجبور بودند به خاطر این آسیب‌دیدگی‌های کوچک استراحت کنند. با همه اینها دوباره به بازیکنانم بابت نمایش خوب‌شان تبریک می گویم.

  شکست تیم ملی سپک تاکرا در گام نخست مقابل میزبان

زوران کاستاراتوویچ، در ادامه‌ درباره پیش‌بینی‌اش از عملکرد تیم‌ ‌ملی ایران مقابل کره، گفت‌: ما تلاش می‌کنیم که بازیکنان در شرایط فیزیکی خوبی برای بازی مقابل کره باشند، هر کاری لازم باشد انجام می‌دهیم که این بازی را ببریم. مطمئن هستم  که بازیکنان تمام تلاششان را می‌کنند و امیدوارم که مقابل کره خوب نتیجه‌ بگیرند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *