, , , , ,

شرایط استقلال به انتقال حسینی کمک کرد/ترابزون اسپور با افزایش دستمزد به دنبال شکار پورعلی گنجی

سایت «gazetedamga» ترکیه خبر داد که باشگاه ترابزون اسپور با افزایش دستمزد پیشنهادی به مدافع تیم ملی کشورمان و عضو باشگاه السد به دنبال کسب رضایتش است.

به گزارش آراد و به نقل از سایت «gazetedamga» ترکیه، عملکرد عالی خط دفاعی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ترابزون اسپور را بر آن واداشته است تا به دنبال زوج خط دفاعی ایران باشد. انتقال حسینی قطعی شده است و مذاکرات با پورعلی گنجی در مرحله پایانی قرار دارد.

  نگاهی به وضعیت قراردادهای بازیکنان استقلال برای لیگ هجدهم؛ حفظ ۶ بازیکن واجب‌تر از نان شب،۶ بازیکن روی لبه تیغ!

حسینی در باشگاه استقلال یکی از مهمترین تیم های ایران بازی می کند که برای قهرمانی در لیگ ایران رقابت می کند. باشگاه در شرایط کنونی با بحران مالی مواجه شده است و این باعث شده تا حسینی بند فسخ قرارداد خود در صورت انتقال به تیم خارجی را فعال کند. البته رئیس باشگاه استقلال با این انتقال موافق نیست و دوست دارد که حسینی در باشگاه استقلال بماند اما با وجود کسری بودجه شرایط برای جدایی حسینی مهیا شده است.

  جویباری:پرسپولیس چطور رفیعی و ترابی را گرفت،کاش استقلال از نقل و انتقالات محروم بود/عضو پیشکسوت هیات مدیره چرا ساکت است؟

درباره پورعلی گنجی تماس های زیادی با او از سوی باشگاه ترابزون اسپور گرفته شده است. او با باشگاه السد قطر تمدید نکرد. او در یک برنامه تلویزیونی زنده در ایران نیز اعلام کرد که قصد جدایی از السد را دارد. ولی انتقال پورعلی گنجی نسبت به حسینی سخت تر است. چون مدافع ۲۶ ساله از چند باشگاه اروپایی نیز پیشنهاد دارد و به همین خاطر باید مسئولان باشگاه ترابزون اسپور سریع تر دست به کار شوند با افزایش دستمزد پیشنهادی او را جذب کنند.

  داورزنی: برخی از آرامش استقلال و پرسپولیس ناراحت هستند/مدیران دو باشاه اجازه فرصت به دلالان را ندهندگ
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *