سرمربی تیم ملی هندبال: از عملکرد ملی‌پوشان راضی هستم

به گزارش آراد، زوران کاستاراتویچ دیدار پرگل مقابل تیم مالزی را قابل پیش بینی توصیف کرد و این دیدار را تمرینی برای رسیدن به هماهنگی هر چه بیشتر ملی پوشان دانست.

سرمربی تیم ملی هندبال کشورمان پس از پیروزی پرگل مقابل تیم مالزی در اولین دیدار بازیهای آسیایی جاکارتا اظهار داشت: از عملکرد ورزشکارانم راضی هستم، آنها هر چرا که خواسته بودم در زمین پیاده کردند و هماهنگی خود برای صعود به دور بعد را نشان دادند.

  زهرا نعمتی: برای کسب نتیجه در جاکارتا ناامید نیستم

وی ادامه داد: از آنها خواسته بودم سریع حمله کنند و به سرعت به دفاع برگردند و روی شوتهای از راه دور تمرکز کنند. هدف این بود که خیلی به خود فشار نیاورند و آسیب نبینند.

کاستاراتویچ دیدار بعد مقابل قطر را سخت ترین دیدار در این دوره از بازیها دانست و گفت: تیم قطر تیمی متشکل از برترین هندبالیستهای دنیاست که اکثرا هم قطری نیستند. مسابقه سختی مقابل این تیم خواهیم داشت اما از دو روز زمانی که در اختیار داریم نیز نهایت استفاده را می کنیم تا برای رویارویی با این تیم هماهنگ تر شویم.

  علیرضا رحیمی: بازی با عربستان یک جنگ واقعی بود

وی در پایان اولین پیروزی کاروان ورزشی ایران را به اعضای کاروان تبریک گفت و این شروع خوب را آغاز راه پیروزی های پیش رو دانست و افزود: هیچ بعید نیست با قرعه پیش رو دوبار به قطر بخوریم اما قول می دهم ورزشکاران من برای کسب بهترین نتیجه تمام تلاش خود را به کار خواهند بست.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *