حمیده عباسعلی : تلاش می‌کنم در جاکارتا از عنوان قهرمانی خود دفاع کنم

به گزارش آراد؛ حمیده عباسعلی، ملی‌پوش کاراته بانوان درباره میزان آمادگی ملی‌پوشان و شرایط اردوهای تیم ملی پیش از اعزام به بازی‌های آسیایی جاکارتا گفت: تیم ملی کاراته بانوان تا به امروز یازده دوره اردو منسجم را پشت سرگذاشته، همچنین به تازگی از مسابقات قهرمانی آسیا اردن برگشته‌ایم که این مسابقه در حکم یک اردوی تدارکاتی برای تیم به حساب می‌رود. عملکرد بازیکنان در اردن خوب بود، خوشبختانه توانستم مدال طلای این مسابقه را کسب کنم تا انگیزه‌ای باشد برای رویدادهای پیش‌رو که امیدوارم بتوانیم در جاکارتا هم اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.

  ورزش‌های رزمی مس/تداوم درخشش کاراته ومعرفی کادر فنی تکواندو

دارنده مدال جهانی کاراته بانوان در ادامه خاطرنشان کرد: این سومین دوره ای است که در بازی های آسیایی شرکت می‌کنم، در اینچئون توانستم مدال طلا رقابت‌ها را از آن خود کنم، طبیعی است که شرایطم نسبت به چهار سال پیش خیلی عوض شده، در مقایسه با دوره قبل مسابقات شناخت خوبی از حریفان دارم، همان‌طور رقبا هم همین احساس و شناخت را نسبت به من دارند، بنابراین باید بیشتر تلاش کنم تا از عنوان قهرمانی خود دفاع کنم و دوباره پرچم کشورم را به اهتزاز دربیاورم.

  پورشیب:با دست‌های پشت پرده به مدال طلا می‌رسند

وی در پایان درخصوص شانس کسب مدال در جاکارتا بیان کرد: من قول مدال به کسی نمی‌دهم ولی تمام تلاشم را به کار می‌گیرم تا بهترین نتیجه را کسب کنم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *