حامد لک دروازه‌بان ملی‌پوش فولاد خوزستان تاکید می‌کند قبل از گل پرسپولیس، منشا روی او مرتکب خطا شده است.

حامد لک : هزار بار دیگر می‌گویم گل پرسپولیس خطا بود

حامد لک دروازه‌بان ملی‌پوش فولاد خوزستان تاکید می‌کند قبل از گل پرسپولیس، منشا روی او مرتکب خطا شده است.

حامد لک در مصاحبه با ورزش ۳ ، در مورد تساوی فولاد برابر پرسپولیس اظهار کرد: ما بازی را خیلی خوب شروع نکردیم و واقعیت این است در نیمه اول نمایشی که انتظارمان بود را نداشتیم اما با این حال، متاسفانه روی یک اشتباه داوری بازنده به رختکن رفتیم ولی پس از صحبت‌ها و دستورات تاکتیکی که آقای پورموسوی بین دو نیمه داشت، توانستیم بهتر کار کنیم و سوار بر بازی شویم و به گل برسیم.

او در خصوص حضور هواداران فولاد برابر پرسپولیس گفت: از تمام تماشاگرانی که برای حمایت از تیم به ورزشگاه آمدند، صمیمانه تشکر می‌کنم و دست تک تک آنها را می‌بوسم چون تا لحظه آخر از تیم حمایت کردند و نتیجه این حمایت با گل پاسخ داده شد.

  پیشنهادات ایتالیایی، اسپانیایی و آلمانی برای دروازه‌بان پرسپولیس

دروازه‌بان ملی‌پوش فولاد درباره صحنه گل مشکوک به خطا پرسپولیس گفت: تمام صحبتم راجع به همین است و قاطعانه می‌گویم منشا با خطا گل زد؛ در صحنه کاملا مشخص است که دست من جلوتر از توپ بود و برای دفع آن رفته بودم؛ مگر می‌شود دست من جلوتر از مهاجم پرسپولیس باشد ولی او زودتر ضربه بزند؟؛ اگر تنه به تنه با او هم پریدیم باز هم دست من جلوتر از منشا بود و قطعا او مرتکب خطا شد؛ منشا با دست چپ به من ضربه زد و در تصاویر خیلی واضح این صحنه مشخص است.

 

با سر هم می‌توانستم آن توپ را دور کنم، چه برسد با دست

حامد لک دروازه‌بان ملی‌پوش فولاد خوزستان تاکید می‌کند قبل از گل پرسپولیس، منشا روی او مرتکب خطا شده است.

حامد لک ادامه داد: متاسفانه داور مسابقه این صحنه را ندید اما معتقدم کمک اول او می‌توانست در این صحنه دخالتی داشته باشد؛ نمی‌دانم روی چه حساب وقتی داور به صحنه نزدیک بود و کمک داور مستقیم برخوردمان را نگاه کرد، خطا اعلام نشد؛ همه فکر می‌کنند منشا روی دست من سر زد ولی بدانید حتی اگر با دست هم برای دفع توپ نمی‌رفتم، جلوتر از منشا با سر هم می‌توانستم آن توپ را دور کنم، چه برسد با دست؛ اما ضربه دست چپ او موجب شد نتوانم این کار را انجام دهم.

  مساله ای خطرناک برای پرسپولیس !

 

او تصریح کرد: با یک بیانیه قبل از بازی، موجب می‌شوند داوران نسبت به اتفاقات درون مسابقه کمی بی‌تفاوت باشند؛ من به آقای بنیادی‌فر گفتم منشا با دست به من ضربه زد ولی سریع کارت زرد نشان داد؛ ایشان رزومه بسیار خوبی در داوری دارند ولی متاسفانه در آن صحنه اشتباه کردند و هزار بار دیگر هم می‌گویم آن برخورد خطا بود.

دروازه‌بان ملی‌پوش فولاد عنوان کرد: متاسفانه از دو شب قبل تا حالا کارشناسان داوری اصلا به ضربه دستی که منشا می‌زند دقت یا حتی اشاره کوچکی نمی‌کنند و می‌گویند او اول به توپ رسید؛ بله، منشا توپ را زد ولی آیا اگر با دست من را نمی‌زد هم می‌توانست این کار را انجام دهد؟

  پرسپولیس «آزمایش واقعی» برای معلول/الدحیل در آزادی حق اشتباه ندارد

حامد لک در پاسخ به پرسش خبرنگار ورزش سه نسبت به شرایطش در این فصل و حضورش در تیم ملی گفت: بعد از مصدومیت از ناحیه بینی، در یک اردوی تیم ملی نبودم؛ اما خدا را شکر پس از رفع آسیب دیدگی و گذراندن دوران نقاهت، با جدیت تمریناتم را انجام دادم و بازی کردم؛ با تمام توان سعی خواهم کرد برای تیم فولاد مثمر ثمر باشم و در لیست آقای کی‌روش قرار بگیرم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *