گریندل:تنها نقطه ضعف تیم آلمان، از دست‌دادن موقعیت‌ها‌ است

رئیس فدراسیون فوتبال آلمان تصور می‌کند همه چیز بعد از ناکامی در مسابقات روسیه، برای تیم کشورش خوب پیش رفته و تنها ضعف عدم استفاده از موقعیت های گل باقی‌مانده است.

به گزارش آراد، در رقابت‌های جام جهانی روسیه که چند هفته قبل به اتمام رسید، آلمان‌ها ناکام بزرگ لقب گرفتند.

بعد از آن مسابقات لازم بود تا تیم شکست‌خورده یواخیم لو با چهره‌ای متفاوت در مسابقات ظاهر شود تا مشخص کند آنچه در روسیه ۲۰۱۸ رخ داد، اتفاقی بیش نبوده است.

  یواخیم لو: بازگشت اوزیل منتفی است

به همین خاطر ژرمن در ۲ بازی بعد از آن جام، یعنی دیدار پنج‌شنبه شب با فرانسه، قهرمان جهان(تساوی بدون گل در مونیخ) و پیکار دوستانه با پرو(بازی شب گذشته در زینسهایم) نمای تازه و امیدوارکننده‌ای را ارائه کردند.

در این ارتباط راینهارد گریندل اظهار داشت:خانه‌تکانی به صورت ناگهانی و یکباره امکان‌پذیر نیست. به مرور باید ایجادکرد.کاری که تیم ملی در ۲ بازی با فرانسه و پرو کرده است.

وی افزود:باید به مرور تیم جوانتر‌ شود.ضمن آنکه اطمینان بیشتری نیز کسب کند.تیم می‌خواست بعد از مساباقت روسیه چهره‌ متفاوتی نشان دهد که اینگونه نیز شد.

  برانکو: شاید الدحیل بهترین تیم آسیا باشد اما ما هم اهداف خاص خود را داریم / این تیم نقطه ضعف ندارد

این مقام همچنین گفت:تنها چیزی که به عنوان نقطه ضعف هم اکنون وجود دارد، از دست رفتن فرصت های زیاد گل است.در روسیه نیز این مشکل بود.یواخیم لو برای این مورد باید پاسخی بیابد.من اطمینان دارم او چنین خواهدکرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *