,

فتاحی:از اصفهانیان می‌خواهیم به سپاهان و ذوب‌آهن هم فکر کند/به داوری ها اعتراض کردیم

سرپرست باشگاه سپاهان گفت: از اصفهانیان خواهش می کنم کمی بیشتر به فکر بازی های ذوب آهن و سپاهان باشد و از داوران با تجربه استفاده کنند تا حق سپاهان به راحتی با اشتباه داور خورده نشود.
به گزارش آراد، رضا فتاحی در خصوص اعتراض باشگاه سپاهان نسبت به عملکرد داور بازی با پارس جنوبی جم اظهار داشت: بیشتر کارشناسان داوری اعتقاد داشتند که سپاهان در این چند هفته از داوری ضربه زیادی خورده است. در بازی با پارس جنوبی جم بعد از اینکه گل اول را جبران کردیم متاسفانه داور گل صحیح ما را قبول نکرد، حتی بعد از این صحنه به اشتباه داور برای پارس جنوبی جم پنالتی گرفت.

  قلعه نوعی میخواهد از تیم سابق خود انتقام بگیرد

وی در ادامه گفت: جالب است محمدی داور در بازی سپاهان مقابل پارس جنوبی جم برای دومین بار است که در این ۶ هفته برای ما سوت می زند. مگر می شود بین ۲۴ داور در لیگ و یک داور ۲ بار برای ما سوت بزند.

فتاحی در پایان تاکید کرد: از اصفهانیان خواهش می کنم کمی بیشتر به فکر بازی های ذوب آهن و سپاهان باشد و از داوران با تجربه استفاده کنند تا حق سپاهان به راحتی با اشتباه داور خورده نشود. این همه زحمت می کشیم ولی با یک اشتباه داور تیم پرطرفدار اصفهان ضربه می خورد. امیدواریم مسئولین کمیته داوران بیشتر به فکر بازی های مهم و انتخاب داوران با تجربه باشد، ما حتما اعتراض خود را نسبت به عملکرد داوری به فدراسیون فوتبال ارسال می کنیم.

  باشگاه استقلال و سپاهان به جریمه نقدی محکوم شدند / پرسپولیس توبیخ شد
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *