قرعه کشی لیگ برتر هندبال با ۸ تیم

به گزارش آراد، قرعه کشی لیگ برتر هندبال با حضور نمایندگان تیم های حاضر در این فصل برگزار شد.

در مراسم قرعه کشی نمایندگان ۷ تیم از ۸ تیمی که نام آن ها در جدول قرار دارد حضور داشتند و نماینده نماینده هندبال استان قم حضور پیدا نکرد اما مقرر شد نام نماینده قم به عنوان تیم هشتم در جدول باقی بماند.

بر این اساس در صورتی که نماینده قم به طور قطع در لیگ حاضر نشود ، این فرصت به نماینده خراسان رضوی داده می شود و در صورتی که نماینده هندبال خراسان رضوی نیز نتواند در لیگ حضور یابد ، لیگ با ۷ تیم برگزار می شود.

  برندگان و بازندگان قرعه‏‏‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا

همچنین تیم هندبال شهرداری شاهین شهر به دلیل تاخیر در اعلام آمادگی رسمی به فدراسیون هندبال با نام نماینده استان اصفهان در قرعه کشی شرکت داده شد بدین ترتیب که از بین ۲ تیم ذوب آهن اصفهان و شهرداری شاهین شهر با صلاجدید هیئت هندبال استان اصفهان یک تیم وارد لیگ خواهد شد. فدراسیون هندبال ی هفته های اخیر مذاکراتی را با ذوب آهن برای بازگشت به عرصه تیمداری در لیگ برتر هندبال بانوان داشته است.

  مصاف هندبالی ها با هند برای کسب عنوان پنجمی

ترتیب قرعه ها نیز بدین شرح است: ۱ – نماینده اصفهان ۲- فولاد مبارکه سپاهان اصفهان ۳ – نفت و گاز گچساران ۴- سبز سوار بوشهر ۵- نماینده استان قم ۶ – تاسیسات دریایی تهران ۷-شهید چمران لارستان ۸- هیئت هندبال استان البرز

در مراسم قرعه کشی لیگ برتر مقرر شد تیم ها از لوگوی سامانه هواداری هندبال ۳۰۶۴ بر روی پیراهن خود استفاده کنند. همچنین پایگاه خبری ورزش زنان ایران (آی دبلیو اسپورتس) به عنوان رسانه لیگ برتر هندبال بانوان در فصل ۹۷ معرفی شد.

  هندبال نوجوانان آسیا/ پیروزی تیم ملی ایران در گام نخست

همچنین تمامی بازیکنان و مربیان لیگ برتری موظف شدند مشخصات خود را در سیستم جمع آوری اطلاعات و رزومه ورزشکاران که از ۲۶ تیر بر روی آی دبلیو اسپورتس فعال می شود وارد کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *