رئیس فدراسیون هندبال:بازنشسته‌ام و هر زمان بگویند می‌روم

به گزارش آراد، علیرضا رحیمی رئیس فدراسیون هندبال درباره آخرین وضعیت حضور لژیونرها در بازی‌های آسیایی جاکارتا گفت: بازی‌های آسیایی در تقویم فدراسیون جهانی نیست و با توجه به اینکه این رقابت‌ها با لیگ هندبال اروپا تقارن دارد از همین روی ممکن بود برخی باشگاه‌ها بازیکنان را در اختیار ما قرار ندهند اما از همان ابتدا مذاکرات را با باشگاه‌ها شروع کردیم و در نهایت موافقت حضور برخی بازیکنان را گرفتیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر به صورت قطعی پوریا نوروزی را در اختیار نداریم چرا که باشگاه او با ما همکاری نکرد. با باشگاه «چی‌اس‌ام بخارست» که برادران استکی را در اختیار دارد هم صحبت کردیم و طبق توافقات صورت گرفته این دو بازیکن را در مرحله اول بازی‌های آسیایی در اختیار نداریم و از مرحله دوم به تیم ما ملحق می‌شوند.‌ در تمرینات تیم ملی هم اکنون چند لژیونر به همراه دیگر بازیکنان حضور دارند و پنج شنبه همگی راهی مالزی می‌شوند و در اردوی پنج روزه در این کشور حضور دارند و بعد از آن هم راهی اندونزی خواهند شد.

  هندبالی ها در قطر

رحیمی عنوان کرد: خوشبختانه لژیونرهای دیگر از جمله شاهو ناصری و محسن باباصفری هم در جاکارتا حضور دارند. تاحدودی نگرانی‌ها بابت حضور لژیونرها کمتر شده است اما متاسفانه برادران استکی را در مرحله دوم بازی‌های آسیایی جاکارتا در اختیار داریم و از همین روی کار کمی سخت خواهد بود.

رئیس فدراسیون هندبال به حریفان ایران در جاکارتا اشاره کرد و گفت: ما در این مسابقات با تیم‌های قطر و مالزی همگروه هستیم. تیم قطر با توجه به اینکه بازیکنان چند ملیتی دارد کار مقابل آنها سخت است چرا که شناخت ما از آنها کم است، در هر حال تمام تلاش ما این است که در بازی‌های آسیایی جاکارتا بهترین نتیجه را بگیریم.

  دومین دوره لیگ هندبال یادواره شهدای استان مازندران

رحیمی همچنان در مورد عملکرد جوانان و کسب عنوان پنجمی در مسابقات قهرمانی آسیا اظهار کرد: من از عملکرد بازیکنان با توجه به شرایطی که قبل از اعزام داشتند راضی هستم. ما نباید این جوانان را به حال خودشان رها کنیم ضمن اینکه قبل از اعزام به همین مسابقات ما هیچ اردوی تدارکاتی برای جوانان نداشتیم که به طور حتم اگر مسابقه تدارکاتی برای آنها درنظر می‌گرفتیم نتیجه بهتری کسب می‌کردند. ژاپن یکی از تیم‌هایی بود که به مرحله فینال راه پیدا کرد ولی مقابل ما به نتیجه تساوی رسید، این نتیجه نشان داد بازیکنان ما از نظر فنی عملکرد قابل قبولی دارند و اگر برنامه‌ریزی‌ها برای آنها خوب پیش برود بهتر از این نتیجه خواهند گرفت.

  ملی پوش هندبال:پیش‌بینی چنین بردی را نکرده بودیم

وی همچنین در مورد عملکرد ملی‌پوشان ساحلی در مسابقات جهانی عنوان کرد: به نظرم آنها هم خوب کار کردند. بالاخره مسابقات جهانی بود و حریفان همگی قدرتمند هستند. تیم ما توانست در جمع هشت تیم برتر قرار بگیرد. باتوجه به حریفان قدرتمند در مسابقات جهانی به نظرم ما نتیجه بدی نگرفته‌ایم.

رئیس فدراسیون هندبال در پاسخ به اینکه طبق قانون جدید بازنشستگی مصوب مجلس باید از ریاست فدراسیون خداحافظی کند، گفت: من بازنشسته وزارت ورزش و جوانان هستم و طبق قانون هر زمانی که بگویند باید از فدراسیون بروم و این کار را انجام خواهم داد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *