روشن:مصاحبه‌‌ای با سایت وابسته به وزارت ورزش نکردم که بخواهم از وزیر حمایت کنم!

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت:من مصاحبه‌ای با سایت وزارت ورزش انجام ندادم که بخواهم در مورد بازی استقلال و پیکان حرف بزنم چون در تهران نبودم که بازی را دیده باشم.

به گزارش آراد و به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص اینکه در سایت وابسته به وزارت ورزش و جوانان مصاحبه‌ای را انجام داده و در آن در خصوص عملکرد استقلال مقابل پیکان صحبت‌هایی را انجام داده است گفت: من مصاحبه‌ای با سایت وزارت ورزش انجام ندادم و اصلا بازی استقلال و پیکان را ندیدم!

وی افزود: من سه شنبه گذشته به دبی رفتم و بامداد شنبه به تهران برگشتم، اصلا نمی‌دانستم استقلال جمعه شب بازی دارد چه برسد به اینکه بگویم شرایط این بازی چگونه است.وقتی هم شنبه به تهران آمدم خوابیدم و حدودا ظهر بود که فهمیدم بازی صفر صفر شده است!عصر دیروز هم که به جشن تولد محمود کلهر رفتم و دیداری با آقای علی پروین و بقیه دوستان داشتم.

«دکتر مسعود سلطانی‌فر مشکلات استقلال را دیده است و به همین علت کادر مدیریتی باشگاه را عوض کرد تا شرایط باشگاه بهتر از گذشته شود. باید به افراد جدید هم فرصت داد تا بتوانند کارها و اهداف خود را عملی کنند و وضعیت آبی پوشان را تغییر بدهند.» این صحبت‌ها از قول روشن در کانال اطلاع رسانی وزارت ورزش منتشر شده است که پیشکسوت استقلال در این باره به فارس گفت: اینها صحبت‌های من است؟من اصلا چنین حرف‌هایی نزدم و مصاحبه‌ای نکردم!من چند وقت پیش قبل از جام جهانی وزیر ورزش را دیدم و خطاب به او گفتم به داد استقلال برس. حتی به او گفتم شما که وزیر هستی چرا به صحبت‌های افتخاری که می‌گوید تا آخر دولت می‌مانم و کسی من را عوض نمی‌کند واکنش نشان نمی‌دهدی؟ این صحبت‌ها مربوط به قبل از جام جهانی بوده و زمانی که افتخاری در استقلال حضور نداشت نه حالا که کادر مدیریتی عوض شده است!

روشن در ادامه گفت‌و‌گو با فارس تاکید کرد:اگر از قول من نوشته‌اند نباید به وزیر فحاشی کرد ایرادی ندارد، اگر چه باز هم تاکید می‌کنم مصاحبه‌ای نکردم ولی هیچ عقل سلیمی فحاشی را قبول نمی‌کند.اگر از قول من نوشته اند باید به استقلال فرصت داد باز هم ایرادی ندارد چون تازه هفته اول است ولی ای کاش با من تماس می‌گرفتند و مصاحبه می‌کردند.هر چند من در ایران نبودم.

وی در خصوص شایعاتی که پیرامون حضورش در استقلال شنیده می‌شود گفت: من زمانی که گودرزی وزیر وقت ورزش را در کیش دیدم مشکلات استقلال را به او گفتم و حتی به وی اعلام کردم من را به استقلال نیاور. باز هم نمی‌گویم من را بیاورید.

روشن تاکید کرد: من سلطانی‌فر را دوست دارم چون او قبلا در جهانگردی بوده و با کم کردن مالیات هتل‌داران کارهای خوبی کرده است ولی اینکه او را دیده باشم یا در موردش مصاحبه‌ای با سایت وزارت کرده باشم اشتباه است.

پیشکسوت استقلال در خصوص شعارهایی که علیه وزیر در بازی با استقلال داده شده گفت: این کار خوب نیست، چه از من بپرسید و چه دیگران هیچکس فحاشی را تائید نمی‌کند. اینها خط و خطوط افرادی است که دستشان از استقلال کوتاه شده و با لابی باجناق‌ها به استقلال آمده بودند!مطمئن باشید این کارها خط آنها است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *