,

خونین شهر!

به گزارش آراد،بازی پنج شنبه شب استقلال خوزستان و پرسپولیس هیچ نکته فنی نداشت چون تماشاگران اهوازی که هفته گذشته اصلا میزبانی خوبی از پرسپولیسی ها در ورزشگاه آزادی ندیدند، بازی پنج شنبه شب را بهترین فرصت برای انتقام گیری دانستند و کاری کردند که به قول برانکو، پرسپولیس در نیمه اول دفاع راست و در نیمه دوم دفاع چپ نداشت چرا که سکوهای روبروی جایگاه به هیچ سرخپوشی که سمتشان می آمد رحم نمی کردند. البته این اولین باری نیست که بازیهای اهواز تحت تاثیر اتفاقات روی سکوها قرار می گیرد و بارها و بارها پیش آمده که در دیدارهای پرسپولیس در اهواز، شاهد اتفاقات تلخی باشیم. گزارش زیر به مرور تعدادی از این اتفاقات اختصاص دارد

دی ماه ۹۶: در پایان بازی فولادپرسپولیس  طرفداران دو تیم به جان هم افتادند و با سنگ و کلوخ از خجالت هم در آمدند! این اتفاقات آنقدر تلخ و تاسف برانگیز بود که اگر نیروی انتظامی و گارد ویژه ورزشگاه دخالت نمی کرد می شد منجر به اتفاقات تلخ و غیر قابل جبران تبدیل شود! علت این درگیری هم مشخص نبود! دو تیم که در زمین فوتبال ارایه گر بازی خوبی بودند و در نهایت هم دو تیم به نتیجه مساوی یک بر یک رضایت دادند.

  سرجیو: از نتایج تیم راضی نیستم /غمگینم که چرا ۳ امتیاز بازی را نگرفتیم

مهرماه ۹۵ : تساوی استقلال خوزستان و پرسپولیس در اهواز چند سر شکسته به جا گذاشت. داستان درگیری هواداران دو تیم از جایی شروع شد که داور بازی برای پرسپولیس پنالتی گرفت تا هواداران دو تیم با پرتاب اشیای مختلف به سمت همدیگر، ورزشگاه را تبدیل به رینگ بوکس کنند. دیداری که ۳۳ مجروح داشت.یکی از عکسهای خاص  این مسابقه سلفی یک هوادار خونین با رامین رضاییان بود

اردیبهشت ۹۵: این بار استقلال اهواز میزبان پرسپولیس بود. دیداری که به جای ورزشگاه غدیر در استادیوم تختی برگزار شد تا بسیاری از هواداران پشت درب‌های بسته ورزشگاه تختی بمانند اما اتفاق تاسف‌بارتر از آن دقایقی مانده به شروع مسابقه رخ داد که تماشاگران استقلال اهواز با پرتاب سنگ و پاره آجر به سمت زمین، نیمکت و بازیکنان پرسپولیس موجب وقفه طولانی مدت در ابتدای این دیدار شدند.با آغاز مسابقه نیز سنگ‌پرانی‌های تماشاگران دو تیم شروع شد و هر زمان بازیکنان به سمت هواداران تیم مقابل می‌رفتند از بارش سنگ در امان نمی‌مانند تا هر بار با وقفه چند ثانیه‌ای بازی به جریان بیافتد. این روند تا دقایق تلف شده بازی ادامه داشت تا اینکه به یکباره تماشاگران پرسپولیسی که در ضلع غربی ورزشگاه تختی بودند به یکباره وارد زمین شدند و فرار می‌کردند. عکس‌ها نشان می داد مشوقین قعرنشین لیگ به سبک خود از هواداران سرخ‌پوش مهمان‌نوازی کردند و با پرتاب سنگ آنها را مجبور کردند به زمین مسابقه پناه ببرند.

 شهریور ۹۱: دیدار فولاد و پرسپولیس در هفته هفتم. دیداری که در ورزشگاه تختی برگزار شد و این بار قربانی سنگها سرمربی فولاد بود. هنگامی که محمد قاضی در دقیقه ۷۴ دروازه فولاد را باز کرد تماشاگرانی که در جایگاه وی آی پی و پشت نیمکت پرسپولیس حضور داشتند با پرتاب اشیا سر حسین فرکی سرمربی فولاد را شکستند. همین مسئله باعث شد سرمربی فولاد با پیشانی شکافته بازی را دنبال کند و کادر پزشکی این تیم به مداوای او بپردازد.

  عکس برانکو با کاپ سوپرجام
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *