, ,

بختیاری‌زاده: هدف اول ما این است که از گروه صعود کنیم/مهم این بود که بازی اول را نباختیم

مربی تیم ملی فوتبال امید ایران گفت: هدف اول ما این است که از گروه صعود کنیم.
به گزارش آراد، سهراب بختیاری‌زاده در مورد نخستین مسابقه ایران در بازی‌های آسیایی برابر عربستان و کسب نتیجه تساوی برابر این تیم اظهار داشت: درست است که من زیاد حرص خوردم، اما فرقی نمی‌کند، چون همه ما یک تیم هستیم و تمام اعضای کادر فنی تیم روی نمیکت تلاش می‌کنند تا تیم را به سمت پیروزی هدایت کنند.

  استیلی: رایزنی‌ها برای بازی‌های تدارکاتی تیم فوتبال امید آغاز شده است/ کرانچار در تمرینات باشگاه‌ها حاضر می‌شود

وی ادامه داد: ما هم مانند یک هوادار روی سکوها حضور داریم و شرایط به گونه‌ای است که نمی‌توانم روی نیمکت بنشینم، اما این موضوع مهم نیست و آن چیزی که اهمیت دارد این است که همه تلاش کنیم تا تیم موفق شود. بازی اول برابر هر تیمی بسیار سخت است مخصوصاً اینکه حریف اول ما هم عربستان بود.

مربی تیم ملی فوتبال امید ایران خاطرنشان کرد: مردم و بیننده‌های محترم با احترام به تمام تیم‌ها حساسیت خاصی روی عربستان دارند و این حساسیت در تیم هم وجود داشت و طبیعی بود که بازیکنان نتوانند آن کیفیت خوب خود را نشان دهند، اما مهم این بود که بازی را نباخته و امتیاز گرفتیم.

  درخشش فوق‌العاده علیرضا آرتا با لباس تیم ملی امید در المپیک آسیایی

بختیاری‌زاده با بیان اینکه هدف اول ما این است که از گروه صعود کنیم، گفت: بردن در هر بازی بسیار خوب است، اما هدف اصلی باید چیز دیگری باشد که برای ما صعود از گروه است. زمان زیادی برای بازی بعدی نداریم، اما خوشبختانه تیم شرایط خوبی دارد. باید تلاش کنیم تا از نظر روحی بازیکنان را برای بازی بعدی در شرایط خوبی نگه داریم.

وی ادامه داد: بازی بعدی ما برابر کره‌شمالی سخت است، اما امیدوارم این مسابقه را با پیروزی پشت سر بگذاریم تا برای صعود از گروه خود امیدوار بمانیم.

  دو مربی دیگر از فولاد خوزستان کنار گذاشته شدند
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *