به گزارش سامانه 3064 و به نقل از روابط عمومی فدراسیون هندبال به منظور راه اندازی سامانه هواداران هندبال کشور قراردادی فی مابین فدراسیون و شرکت ره پویان پردیس آراد امضاءشد.

آراد ، اسپانسری فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران را به عهده گرفت.

با همکاری شرکت ره پویان پردیس آراد :

سامانه و باشگاه هواداران فدراسیون هندبال راه اندازی می شود.

قرارداد همکاری فدراسیون هندبال با شرکت ره پویان پردیس آراد به منظور راه اندازی سامانه و باشگاه هواداران فدراسیون هندبال امضاءشد.

به گزارش سامانه ۳۰۶۴ و به نقل از روابط عمومی فدراسیون به منظور راه اندازی سامانه هواداران هندبال کشور قراردادی فی مابین فدراسیون و شرکت ره پویان پردیس آراد امضا شد.

به گزارش سامانه 3064 و به نقل از روابط عمومی فدراسیون هندبال به منظور راه اندازی سامانه هواداران هندبال کشور قراردادی فی مابین فدراسیون و شرکت ره پویان پردیس آراد امضاءشد.

این قرارداد در تاریخ ۱۷/۱۰/۹۶ در محل فدراسیون به امضاء علیرضا رحیمی رئیس فدراسیون و محمد مهدیان مدیر عامل شرکت ره پویان پردیس آراد رسید.

  عراق حریف هندبال ایران برای کسب جایگاه پنجم آسیا

براساس این قرارداد شرکت ره پویان پردیس آراد تا پایان سال ۱۴۰۰ به عنوان مجری، راه اندازی سامانه و باشگاه هواداران فدراسیون را بر عهده خواهد داشت.

از جمله خدماتی که پس از فعال شدن سامانه صورت می‌گیرد می‌توان به ارسال روزانه اخبار به هواداران از طریق پیامک، اعطای کارت هواداری به علاقه مندان، خرید از طریق درگاه اینترنتی، ساخت اپلیکیشن و ده‌ها طرح دیگر اشاره کرد.

شرکت ره پویان پردیس آراد سابقه همکاری موفق با سی تیم مطرح فوتبال و چندین فدراسیون را کارنامه خود دارد.

  دژاگه: به شرایطی که تیم ملی فوتبال دارد عادت کرده‌ایم/ امیدوارم فدراسیون برای برگزاری بازی‌های دوستانه تلاش کند
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *