علیرضا رحیمی: بازی با عربستان یک جنگ واقعی بود

به گزارش آراد، علیرضا رحیمی رئیس فدراسیون هندبال، درمورد عملکرد تیم ملی هندبال ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا و عدم صعود این تیم به مرحله نیمه‌نهایی اظهار داشت: من بازی تیم ملی ایران با قطر و ژاپن را دیدم و باید بگویم که ملی‌پوشان ایران بی‌نظیر بازی کردند. ای کاش فیلم این بازی‌ها در رسانه‌ها پخش می‌شد تا مردم می‌دیدند که جوانان ایران چه عملکردی داشتند.

وی ادامه داد: قطر و ژاپن از تیم‌های قدرتمند آسیا هستند. ما مقابل ژاپن تا یک دقیقه و سی ثانیه پایانی هم ۳ گل پیش بودیم، اما ناگهان ورق برگشت و بازی مساوی شد. قطر هم که چندین بازیکن خارجی دارد، اما با این حال جوانان ایران برابر آنها بسیار خوب بازی کردند.

  شاهرودی: مانعی برای بازی با عربستان نداریم/ به نظم و دیسیپلین مورد نظر رسیدیم

رئیس فدراسیون هندبال با بیان اینکه چیزی به تیم جوانان نداده بودم که توقع زیادی از آنها داشته باشم، خاطرنشان کرد: جوانان ایران بازی‌های تدارکاتی خوبی نداشتند و با این شرایط از عملکرد آنها رضایت دارم. در بازی برابر عربستان هر تیمی که بازنده می‌شد نمی‌توانست به مرحله نیمه‌نهایی صعود کند و همین موضوع موجب شده بود که شاهد یک جنگ واقعی بین ایران و عربستان باشیم.

رحیمی ادامه داد: عربستانی‌ها تیمی بهتر از ما نبودند، اما در روز مسابقه شرایط بهتری داشتند و توانستند بهتر از ما بازی کنند. ضمن اینکه ما چند پنالتی هم از دست دادیم و در مجوع تمام شرایط دست به دست هم داد تا بازنده شویم.

  چهارمین اردوی تیم ملی هندبال بانوان

وی درخصوص فهرست نهایی بازیکنان برای اعزام به بازی‌هایی آسیایی جاکارتا خاطرنشان کرد: من تقریباً یک هفته ایران نبودم و امشب به تهران خواهم رسید و در اولین فرصت شرایط را بررسی می‌کنم. ۲۸ اسم داده‌ایم و پس از بازگشتم به ایران بازهم شرایط را با رجبی بررسی خواهیم کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *