علیرضا رحیمی: بازی با عربستان یک جنگ واقعی بود

به گزارش آراد، علیرضا رحیمی رئیس فدراسیون هندبال، درمورد عملکرد تیم ملی هندبال ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا و عدم صعود این تیم به مرحله نیمه‌نهایی اظهار داشت: من بازی تیم ملی ایران با قطر و ژاپن را دیدم و باید بگویم که ملی‌پوشان ایران بی‌نظیر بازی کردند. ای کاش فیلم این بازی‌ها در رسانه‌ها پخش می‌شد تا مردم می‌دیدند که جوانان ایران چه عملکردی داشتند.

وی ادامه داد: قطر و ژاپن از تیم‌های قدرتمند آسیا هستند. ما مقابل ژاپن تا یک دقیقه و سی ثانیه پایانی هم ۳ گل پیش بودیم، اما ناگهان ورق برگشت و بازی مساوی شد. قطر هم که چندین بازیکن خارجی دارد، اما با این حال جوانان ایران برابر آنها بسیار خوب بازی کردند.

  حضور لژیونرها در بازی های آسیایی جاکارتا مشخص نیست

رئیس فدراسیون هندبال با بیان اینکه چیزی به تیم جوانان نداده بودم که توقع زیادی از آنها داشته باشم، خاطرنشان کرد: جوانان ایران بازی‌های تدارکاتی خوبی نداشتند و با این شرایط از عملکرد آنها رضایت دارم. در بازی برابر عربستان هر تیمی که بازنده می‌شد نمی‌توانست به مرحله نیمه‌نهایی صعود کند و همین موضوع موجب شده بود که شاهد یک جنگ واقعی بین ایران و عربستان باشیم.

رحیمی ادامه داد: عربستانی‌ها تیمی بهتر از ما نبودند، اما در روز مسابقه شرایط بهتری داشتند و توانستند بهتر از ما بازی کنند. ضمن اینکه ما چند پنالتی هم از دست دادیم و در مجوع تمام شرایط دست به دست هم داد تا بازنده شویم.

  دومین شکست لارستان مقابل آلماتی رقم خورد

وی درخصوص فهرست نهایی بازیکنان برای اعزام به بازی‌هایی آسیایی جاکارتا خاطرنشان کرد: من تقریباً یک هفته ایران نبودم و امشب به تهران خواهم رسید و در اولین فرصت شرایط را بررسی می‌کنم. ۲۸ اسم داده‌ایم و پس از بازگشتم به ایران بازهم شرایط را با رجبی بررسی خواهیم کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *