اضافه شدن ۷ وزنه برداری به اردوی تیم ملی

به گزارش آراد، تیم ملی وزنه برداری ایران پس از پایان اردوی خود در ساری، ادامه تمرینات خود را از امروز (شنبه) در تهران پیگری می کند.

 بهداد سلیمی، سهراب مرادی، علی هاشمی، محمدرضا براری، سعید علی حسینی، علی مکوندی، کیانوش رستمی، مجید عسگری و علیرضا سلیمانی نفراتی هستند که قبلا به اردوی تیم ملی دعوت شده بودند و تمرینات خود را برای حضور در بازی های آسیایی و مسابقات جهانی ۲۰۱۸ دنبال می کنند.

  تمرین ملی پوش ۹۴ کیلویی وزنه‌برداری با درد زانو

برخواه سرمربی تیم ملی هفت وزنه بردار دیگر را هم دعوت کرد تا تعداد اردونشینان به شانزده نفر برسد.

همایون تیموری، رضا بیرالوند و امیر حقوقی نیز در این مرحله اردو به جمع ملی پوشان اضافه شده اند تا برای حضور در مسابقات جهانی آماده شوند.

البته قرار است از روز سه شنبه هفته جاری چهار ملی پوشی که در تیم ملی جوانان بودند نیز  به اردوی تیم ملی بزرگسالان اضافه می شوند.علی داودی، حسین سلطانی، عارف خاکی و رحمان اورامه نفراتی هستند که این شانس به آنها داده شده که با نشان دادن بهترین عملکرد، در مسابقات جهانی بزرگسالان شرکت کنند.

  برنز علی هاشمی در وزنه برداری بازی های آسیایی۲۰۱۸

 از آنجا که قرار است مسابقات جهانی ۲۰۱۸ در ۱۰ وزن برگزار شود از این رو برخواه سرمربی تیم ملی در نظر دارد نفرات بیشتری را در اردو داشته باشد تا در نهایت ۱۰ نفری که عملکرد بهتری را دارند راهی مسابقات جهانی کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *