تهران 20:24 یک شنبه 4/1/1398  3/24/2019   صفحه اصلی
 
دانش‌آموز دبستانی به تکلیف جمعه نیاز ندارد/ حمله گاو وحشی به دانش‌آموز سوم دبستانی در مدرسه بدون دیوار
1397/08/14-16:26 تعداد بازدید: 8 گروه خبری: اجتماعی کد خبر: 835
دانش‌آموز دبستانی به تکلیف جمعه نیاز ندارد/ حمله گاو وحشی به دانش‌آموز سوم دبستانی در مدرسه بدون دیوار
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه دانش‌آموز دبستانی به تکلیف جمعه نیاز دارد، گفت: دانش‌آموزان کتاب تمرین و تست نیاز ندارند.

به گزارش آراد، آیین رونمایی طرح توانمندسازی روانی و اجتماعی دانش‌آموزان، والدین و کارکنان و نسخه ارتقاء یافته سامانه جامع مراقبت‌های روانی اجتماعی دانش‌آموزان (نماد) در سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در این مراسم اظهار کرد: در طرح نماد، همگرایی بین دستگاه‌ها برای اجرای یک طرح است و دستگاه‌ها و نهادها در راستای یک طرح همدیگر را پشتیبانی می‌کنند.

وی با اشاره به موضوع توانمند‌سازی دانش‌آموزان و خانواده‌هاست، گفت: شرط اصلی توانمند‌سازی داشتن نیروی علاقه‌مند، توانمند و کاربلد است و حرف اصلی را برای موفقیت این طرح‌ها، نیروی انسانی می‌زند. 

بطحایی افزود: واحدهای آموزشی که محل اجرای طرح‌هاست با نقایصی روبرو است و باید تجهیزات را فراهم کرد به عنوان مثال مدرسه‌ای دیوار ندارد یا حیاط مدرسه‌ای، آسفالت نیست و از سوی دیگر از معلمی که با ۴۵ دانش‌آموز کار می‌کند و باید محتواهای متعددی که تکلیف کردیم را اجرا کند، نمی‌توان انتظار داشت که در این مسیر موفق باشد. 
نظرات کاربران

نظر شما :
 
 
 
 
 
 

کلیه حقوق اين سايت متعلق به مرکز خبر آراد بوده  و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است