تهران 23:38 شنبه 24/9/1397 صفحه اصلی
 
مالک باشگاه ملوان: مشکلات مالی ملوان حاصل اشتباه مدیران گذشته است
1397/09/13-11:25 تعدا بازدید: 8 گروه خبری: ورزشی کد خبر: 5204
در نیم فصل بازیکن جدید جذب می‌کنیم
مالک باشگاه ملوان: مشکلات مالی ملوان حاصل اشتباه مدیران گذشته است
مالک باشگاه ملوان انزلی گفت: بخش عظیمی از مشکلات مالی ملوان در فصل جاری به دلیل مدیریت اشتباه مدیران پیشین این باشگاه است که تعهدات مالی خارج از توان خود ایجاد کردند.

به گزارش آراد و به نقل از سایت باشگاه ملوان بندرانزلی، محمد رفیع نیا مالک باشگاه ملوان بندرانزلی در مورد آخرین وضعیت این تیم گفت: این روزها تیم فوتبال ملوان در حال عبور از روزهای سخت خود است و همه در تلاش هستیم تا از این شرایط خارج شویم. خوشبختانه روند تیم در هفته های گذشته کاملا مثبت بوده و تیم فوتبال ملوان در چند بازی اخیر خود علی رغم اینکه مقابل تیم های قدرتمند و صدرنشین لیگ دسته اول به میدان رفت اما فوتبال قابل قبولی را به نمایش می گذارد و این روند صعودی کاملا در تیم مشخص است و هواداران ملوان نیز به خوبی این شرایط را درک می کنند که من از تلاش تمامی عوامل، اعم از مدیریت و پرسنل باشگاه تا اعضای کادر فنی و بازیکنان و هواداران ملوان تقدیر و تشکر می کنم که عاشقانه پای ملوان ایستاده اند تا ملوان مجددا به روزهای اوجش برگردد. قدر یقین جایگاه ملوان اینجا نیست و با تلاش و جدیتی که من می بینم به زودی از این وضعیت خارج خواهیم شد و شاید مهم‌ترین نکته این باشد که در چنین روزهای سختی همه عوامل از مسئولین شهری گرفته تا مدیریت، کادر فنی، بازیکن و هوادار در تلاشیم تا از این بحران خارج شویم.

مالک باشگاه ملوان در مورد نگرانی این روزهای هواداران ملوان در مورد بسته شدن پنجره نقل و انتقالات این تیم در نیم فصل گفت: من صرفا به دلیل عشق و علاقه به مردم شهرم به ملوان ورود کردم و هواداران یقین بدانند با تمام توان برای سربلندی نام ملوان تلاش خواهم نمود و در حال حاضر سخت پیگیر این موضوع هستیم تا مشکل ملوان در نیم فصل برای جذب بازیکن برطرف شود و به امید خدا در نیم فصل با نظر آقای احمدزاده بازیکنان مورد نظر را برای تقویت تیم جذب خواهیم نمود. شاید باورش برای هواداران کمی سخت باشد اما بخش عظیمی از مشکلات مالی ملوان در فصل جاری به دلیل مدیریت اشتباه مدیران پیشین این باشگاه است که تعهدات مالی خارج از توان خود ایجاد نمودند و این بدهکاری‌ها به روی هم انباشته شد و امروز ملوان در چنین شرایط سختی قرار گرفته و ما علاوه بر هزینه های فصل جاری، برای جلوگیری از محرومیت ها، مجبوریم هر ماه بخشی از بدهکار‌ی‌های فصول گذشته را تسویه نماییم و از آن بدتر اینکه هیچ فرصتی برای به تعویق انداختن پرداخت این بدهکاریها نداریم و مجبوریم در این مدت اندک، بخش زیادی از بدهکاری های گذشته را پرداخت نماییم.

محمد رفیع نیا در پایان گفت: مسابقات فوتبال لیگ برتر بانوان نیز از این هفته آغاز خواهد شد و ضمن آرزوی موفقیت برای تیم فوتبال بانوان ملوان، امیدوارم افتخارات گذشته این تیم برای سربلندی نام پر آوازه ملوان بزرگ تکرار شود.
نظرات کاربران

نظر شما :
 
 
 
 
 
 

کلیه حقوقل اين سايت متعلق به خبرگزاري آراد بوده  و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است