تهران 21:11 یک شنبه 1/2/1398  4/21/2019   صفحه اصلی
 
پیوستن بسیاری از اساتید به پویش «حمایت دانشگاهیان از سیل‌‌زدگان»
1398/01/26-14:11 تعداد بازدید: 1 گروه خبری: سیاسی کد خبر: 22544
پیوستن بسیاری از اساتید به پویش «حمایت دانشگاهیان از سیل‌‌زدگان»
تا کنون بسیاری از اساتید دانشگاه‌های مختلف با پیوستن به پویش ملی «حمایت دانشگاهیان ایران از سیل‌ زدگان کشور» آمادگی خود را برای کسر حداقل یک روز از حقوق خود به نفع سیل‌زدگان اعلام کرده‌اند.
پیوستن بسیاری از اساتید به پویش «حمایت دانشگاهیان از سیل‌‌زدگان»

به گزارش آراد ، با گذشت کمتر از یک هفته از ایجاد پویش ملی «حمایت دانشگاهیان ایران از سیل‌ زدگان کشور» تا کنون بسیاری از اساتید دانشگاه‌های مختلف با پیوستن به این پویش و اعلام آمادگی برای کسر حداقل یک روز حقوق خود به یاری سیل‌زدگان شتافته اند.

در همین راستا منوچهر محمدی استاد بازنشسته علوم سیاسی دانشگاه تهران طی تماسی با روابط عمومی بسیج اساتید کشور آمادگی خود را برای پیوستن به این پویش اعلام کرد.

محمدی با بیان اینکه در روزهای گذشته کمک خود به ارزش ۵۰ میلیون تومان را برای مناطق سیل‌زده کشور ارسال کرده، گفته است: به دلیل تعلق خاطر ما به دانشگاه، وظیفه داریم در این پویش هم مشارکت کنیم.

وی از همه استادان دانشگاه و مجموعه‌های وابسته به دانشگاه خواست که در این پویش ملّی مشارکت بالایی داشته باشند.

* پیوستن بیش از ۲۰۰ استاد دانشگاه صنعتی امیرکبیر به «پویش ملّی حمایت دانشگاهیان ایران از سیل‌زدگان کشور» 

اقبال شاکری مسئول کانون بسیج اساتید  دانشگاه صنعتی امیرکبیر هم اعلام کرد:  بیش از ۲۰۰ نفر از دانشگاهیان این دانشگاه برای اختصاص یک روز یا بیشتر برای حمایت از سیل‌زدگان، اعلام آمادگی کردند.

وی پیش‌بینی کرد طی روزهای آتی، تمامی استادان این دانشگاه و تعداد قابل توجهی از کارکنان این دانشگاه نیز، به این پویش بپیوندند.

گفتنی است بسیاری از اساتید دانشگاه‌های دیگر نیز با پیوستن به این پویش حمایت خود را از سیل‌زدگان اعلام کرده‌اند.

 اخیرا اساتید مطرح دانشگاه‌ با سلایق سیاسی مختلف دورهم جمع شدند و با راه‌اندازی پویش «حمایت دانشگاهیان ایران از سیل‌ زدگان کشور» حداقل یک روز از حقوق خود را به سیل‌زدگان، اختصاص دادند.

نظرات کاربران

نظر شما :
 
 
 
 
 
 

کلیه حقوق اين سايت متعلق به مرکز خبر آراد بوده  و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است