تهران 20:33 یک شنبه 1/2/1398  4/21/2019   صفحه اصلی
 
امکان تردد در محور کن-‌‌سولقان‌/ خودروها دیگر وارد مسیر آزادراه نمی‌شوند
1398/01/26-13:56 تعداد بازدید: 1 گروه خبری: اقتصادی کد خبر: 22539
امکان تردد در محور کن-‌‌سولقان‌/ خودروها دیگر وارد مسیر آزادراه نمی‌شوند
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت‌: پس از آنکه سیلاب موجب ریزش مسیر در جاده کن-سولقان شد، بخشی از مسیر به آزادراه تهران-شمال که در کنار این جاده است، منتقل شد، اما تردد در همان محور با رعایت احتیاط انجام می‌شود.
امکان تردد در محور کن-‌‌سولقان‌/ خودروها دیگر وارد مسیر آزادراه نمی‌شوند

ایمان محرابی‌نیا‌، در تشریح آخرین وضعیت انسداد جاده‌های کشور، اظهار داشت: در حال حاضر محورهای راور-مشهد و شهداد-نهبندان به دلیل سیلاب مسدود است و این دو محور از آن جهت اهمیت دارد که راه ارتباطی دو استان کرمان و خراسان جنوبی است. 

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها ادامه داد: در استان لرستان جاده پلدختر-کوهدشت و محور قدیمپلدختر-خرم‌آباد مسدود است.

محرابی‌نیا بیان کرد: در استان خوزستان محور اهواز-شوش مسدود است و در استان ایلام هم محور دره‌شهر-پلدختر و کمربندی دهلران مسدود است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها افزود: در استان تهران پس از بروز سیلاب و بروز مشکل برای محور کن-سولقان (امام‌زاده داود)‌، قبل از راهدارخانه کن، بخشی از منطقه یک آزادراه تهران-شمال برای عبو‌ر خودروها باز شد، اما پس از بهسازی مقطعی مسیر، در حال حاضر تردد از همان جاده و البته با رعایت احتیاط انجام می‌شود و خودروها وارد مسیر آزادراه نمی‌شوند.

نظرات کاربران

نظر شما :
 
 
 
 
 
 

کلیه حقوق اين سايت متعلق به مرکز خبر آراد بوده  و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است