تهران 08:42 شنبه 3/1/1398  3/23/2019   صفحه اصلی
 
سردار سپهر در یادمان هویزه: راهیان‌نور مسیری برای تحقق اهداف گام دوم انقلاب است
1397/12/24-17:34 تعداد بازدید: 1 گروه خبری: سیاسی کد خبر: 19974
سردار سپهر در یادمان هویزه: راهیان‌نور مسیری برای تحقق اهداف گام دوم انقلاب است
جانشین سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه راهیان نور مسیری برای تحقق اهداف گام دوم انقلاب است، گفت: امیدواریم دانشجویان ما برای حل مسائل و مشکلات گام دوم انقلاب و حل مسائل و مشکلات امروز، که کشور به علت فقدان و یا ضعف مدیریت جهادی گرفتار آن است بیایند و از شهیدان مدد بخواهند.
راهیان‌نور مسیری برای تحقق اهداف گام دوم انقلاب است

به گزارش آراد، سردار سپهر جانشین سازمان بسیج مستضعفین پس از حضور در زیارتگاه شهدای هویزه و زیارت قبور مطهر شهدای دانشجودر خصوص تاثیر راهیان نور در برداشتن گام دوم انقلاب گفت: بهره مندی از فرهنگ راهیان نور مسیری برای تحقق اهداف گام دوم انقلاب اسلامی ست.

وی با اشاره به مجاهدت های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس افزود: گنج بی پایان دفاع مقدس و مجاهدت های رزمندگان، فرمانده ها، حکمرانان و مدیران ما در هشت سال دفاع مقدس، ذخیره بزرگ ایمانی، انقلابی و جهادیست برای گام دوم انقلاب اسلامی، برای ساخت امت، جامعه و تمدن اسلامی از این گنجینه ارزشی و جهادی بار دیگر باید بهره ببریم.

سردار سپهر تصریح کرد: ما با تاسی از فرهنگ مقاومت، ایستادگی، صبر، تسلیم نشدن و فرهنگ یقین داشتن در گام های بزرگ جهادی و انقلابی که نشات گرفته از آرمان های بزرگ ما در دفاع مقدس بود، برای گام دوم انقلاب اسلامی نیازمند این ذخایر و ارزش های جهادی دینی هستیم.

جانشین بسیج مستضعفین همچنین افزود: ما در هشت سال دفاع مقدس ثابت کردیم که ما می توانیم و توانستیم، ما تسلیم نمی شویم، عقب نخواهیم نشست و آرمان های ما آرمان پیروزی، پیشرفت و ساخت جامعه و تمدن اسلامی است، به یقین راهیان نور، زاِئران راهیان نور و فرهنگ راهیان نور تجدید پیمان با جهادگران دفاع مقدس، تجدید بیعت با شهدا و تمرین یقین و فهم جهادی و انقلابی برای ادامه راه انقلاب در گام دوم است.

وی با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص اردوهای راهیان نور تاکید کرد: امروز که رهبر عزیز ما توصیه می کنند که با توسعه و تقویت راهیان نور آن را یک فناوری بزرگ فرهنگی، دینی و انقلابی برمی‌شمارند، این فناوری امروز بستر، ابزار و زمینه ساز رفتار حاکمان، حکمرانان، مدیران، مسئولان و آحاد جامعه است برای تحقق آرمان های امام زمان.

سردار سپهر با بیان اینکه راهیان نور مسیری برای تحقق اهداف گام دوم انقلاب است،گفت: امیدواریم دانشجویان عزیز ما برای حل مسائل و مشکلات گام دوم انقلاب، برای تبعیت پذیری از ولی و امام خود، برای حل مسائل و مشکلاتی که امروز کشور ما به علت فقدان و یا ضعف مدیریت جهادی گرفتار آن است بیایند و از شهیدان مدد بخواهند، فرهنگ آنها را راه خود و مسیرخود قرار دهند.

وی اظهار داشت: امیدواریم که ان شاءالله در گام دوم ما با اقتدار بیشتر با روحیه بهتر، با عمل جهادی و انقلابی بیشتر، در مقابل نظام استکباری ایستادگی کنیم و وعده و نوید پیروزی حق بر باطل را بار دیگر ان شاءالله به صدا در بیاوریم.

سردار سپهر در همچنین با حضور در "ایستگاه تبیین جنگ اقتصادی" و بازدید از فعالیت گروه تئاتر دانشجویی "صندلی انتظار" دیدن کرد و در در ادامه با حضور در میان دانشجویان حاضر در زیارتگاه شهدای هویزه به پویش "مدیون_شهیدانیم" پیوست.

نظرات کاربران

نظر شما :
 
 
 
 
 
 

کلیه حقوق اين سايت متعلق به مرکز خبر آراد بوده  و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است