تهران 09:00 شنبه 3/1/1398  3/23/2019   صفحه اصلی
 
مدیرکل بنادر و دریانوردی‌ بوشهر خبر داد ‌اسکله ۵۰ هزارتنی کانتینری مجتمع بندری نگین آماده افتتاح
1397/12/24-13:57 تعداد بازدید: 1 گروه خبری: اقتصادی کد خبر: 19967
مدیرکل بنادر و دریانوردی‌ بوشهر خبر داد ‌اسکله ۵۰ هزارتنی کانتینری مجتمع بندری نگین آماده افتتاح
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: همزمان با سفر رئیس جمهور‌ به استان بوشهر، عملیات اجرایی چهار پروژه در این بندر آغاز می‌شود و اسکله ۵۰ هزار تنی کانتینری مجتمع بندری نگین به بهره‌برداری می رسد.
‌اسکله ۵۰ هزارتنی کانتینری مجتمع بندری نگین آماده افتتاح

‌به گزارش آراد و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، سیاوش ارجمند‌زاده درباره بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی ۴ طرح در بندر بوشهر، بیان کرد: همزمان با سفر رئیس‌جمهور و هیات دولت به استان بوشهر، بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی ۴ پروژه  در بندر بوشهر روز یکشنبه ۲۶ اسفندماه انجام خواهد شد.

وی گفت: یکی از مهم‌ترین پروژه های قابل بهره برداری، اسکله ۵۰ هزار تنی کانتینری مجتمع بندری نگین  با اعتبار ۹۰ میلیارد تومان توسط بخش خصوصی است.

به گفته ارجمندزاده، دیگر پروژه قابل بهره‌برداری، لایروبی پای اسکله مجتمع بندری نگین به حجم یک میلیون متر مکعب و با عمق ۱۲,۵ متر با مبلغی بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان است که توسط سازمان بنادر و دریانوردی انجام می‌شود.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر ادامه داد: همزمان با سفر روحانی به بندر بوشهر آغاز عملیات اجرایی دو طرح دیگر نیز صورت خواهد گرفت که شامل احداث جاده دسترسی جزیره نگین به طول ۹.۵ کیلومتر و پل به طول ۱۷۶ متر است که با هزینه ۶۳ میلیارد تومان توسط سازمان بنادر و دریانوردی ایجاد می‌شود.

ارجمند زاده عنوان کرد: دیگر طرحی که عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد لایروبی کانال داخلی و خارجی به طول ١٧٤ کیلومتر و عمق ۱۰.۸ و ۱۰.۳ متر بندر بوشهر است که با حجم ۵ میلیون و هفتصد و پنجاه هزار متر مکعب و  با هزینه  ۱۹۰ میلیارد تومان توسط سازمان بنادر و دریانوردی انجام می‌شود.

نظرات کاربران

نظر شما :
 
 
 
 
 
 

کلیه حقوق اين سايت متعلق به مرکز خبر آراد بوده  و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است