تهران 09:52 شنبه 3/1/1398  3/23/2019   صفحه اصلی
 
کتاب «روزی که شهید شدم» رونمایی می‌شود
1397/12/18-09:50 تعداد بازدید: 15 گروه خبری: علمی ، فرهنگی کد خبر: 18900
کتاب «روزی که شهید شدم» رونمایی می‌شود
آیین رونمایی از کتاب «روزی که شهید شدم» شرح زندگینامه داستانی جانباز شهید دکتر حسین حسن‌زاده نمین، نوشته ابوالقاسم وردیانی ، یکشنبه 19اسفند ماه ساعت 14الی 16 با حضور خانواده شهید و تعدادی از همرزمان و دوستان این شهید در دفتر خبرگزاری مشرق برگزار خواهد شد.
کتاب «روزی که شهید شدم» رونمایی می‌شود

به گزارش آراد؛ آیین رونمایی از کتاب «روزی که شهید شدم» شرح زندگینامه داستانی جانباز شهید دکتر حسین حسن‌زاده نمین، نوشته ابوالقاسم وردیانی که توسط انتشارات روایت فتح به چاپ رسیده روز یکشنبه ۱۹اسفند ماه ساعت ۱۴الی ۱۶ با حضور خانواده شهید و تعدادی از همرزمان و دوستان این شهید گرانقدر در دفتر خبرگزاری مشرق برگزار خواهد شد.

شهید حسین حسن‌زاده نمین در تاریخ ۲/۸/۹۶ پس از تحمل چندین سال مجروحیت شیمیایی به فیض شهادت نائل گشت. وی با دارا بودن ۷۰درصد جانبازی و ۱۳۸۰روز سابقه حضور در جبهه های حق علیه باطل تا پیش از شهادت، در سمت مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور انجام وظیفه کرد.

حسن‌زاده نمین در دوران حضور در جبهه به علت اصابت گلوله توپ در منطقه شلمچه تا مرز شهادت پیش رفت و کتاب «روزی که شهید شدم» خاطراتی از زندگی این شهید بزرگوار است که در دوران حیات وی توسط خودش بیان شده است.

نظرات کاربران

نظر شما :
 
 
 
 
 
 

کلیه حقوق اين سايت متعلق به مرکز خبر آراد بوده  و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است