تهران 18:46 یک شنبه 1/2/1398  4/21/2019   صفحه اصلی
 
حزب موتلفه اسلامی منتشر کرد پرسش و پاسخ مکتوب از «محمدنبی حبیبی» و «حبیب‌الله عسگراولادی» در خصوص صحت جمله‌ای از امام(ره)
1397/11/17-13:20 تعداد بازدید: 11 گروه خبری: سیاسی کد خبر: 14848
حزب موتلفه اسلامی منتشر کرد پرسش و پاسخ مکتوب از «محمدنبی حبیبی» و «حبیب‌الله عسگراولادی» در خصوص صحت جمله‌ای از امام(ره)
حزب موتلفه اسلامی متن و تصویر پرسش و پاسخی مکتوب از «محمدنبی حبیبی» و حاج «حبیب‌الله عسگراولادی» را منتشر کرد.
پرسش و پاسخ مکتوب از «محمدنبی حبیبی» و «حبیب‌الله عسگراولادی» در خصوص صحت جمله‌ای از امام(ره)

به گزارش آراد ، حزب موتلفه  اسلامی متن و تصویر پرسش و پاسخی مکتوب از «محمدنبی حبیبی» و حاج «حبیب‌الله عسگراولادی» را منتشر کرد. 

محمدنبی حبیبی دبیرکل فقید حزب موتلفه اسلامی در تاریخ ۲۸ اردیبهشت سال ۱۳۹۲ و در ایام حیات مرحوم حاج حبیب‌الله عسگراولادی، طی نامه‌ای سوالی را از آن مرحوم در ارتباط با ملاقات خصوصی وی با امام خمینی(ره)، که در سال ۱۳۴۱ انجام گرفته بود، می پرسد و مرحوم عسگراولادی نیز بصورت مکتوب پاسخ می دهد.

محمدنبی حبیبی:

«جناب آقای عسگراولادی

شنیده شده که امام خمینی(ره) در ملاقات خصوصی با جنابعالی فرموده‌اند: ماموریت ما اسلامی کردن ایران، اسلامی کردن کشورهای اسلامی و اسلامی کردن جهان و آماده کردن جهان برای ظهور امام زمان است. (زمان اظهارات امام خمینی و جلسه‌ای که ایشان اظهار فرموده‌اند را هم توضیح بفرمائید) »

پاسخ حاج حبیب‌الله عسگراولادی:

«عبارت واقعی[امام خمینی] تا آنجایی که به خاطر دارم: مبارزه ما سه مرحله دارد، ۱- اسلامی کردن ایران، ۲- اسلامی شدن جهان اسلام، ۳- جهانی شدن اسلام.

آن روز است که به محضر مولی عرض کنیم، مولای ما! جهان منتظر قدوم مبارک شماست

زمان در منزل مبارکشان، دهه آخر اسفند سال ۱۳۴۱ ساعت ۱۱ شب»
نظرات کاربران

نظر شما :
 
 
 
 
 
 

کلیه حقوق اين سايت متعلق به مرکز خبر آراد بوده  و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است