تهران 12:31 جمعه 2/1/1398  3/22/2019   صفحه اصلی
 
حاج‌صفی: دقت می‌کردیم گل‌های بیشتری می‌زدیم
1397/10/22-20:13 تعداد بازدید: 5 گروه خبری: ورزشی کد خبر: 11778
از امروز تمرکزمان روی بازی با عراق است
حاج‌صفی: دقت می‌کردیم گل‌های بیشتری می‌زدیم
بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: اگر کمی دقت می‌کردیم، می‌توانستیم گل‌های بیشتری به ویتنام بزنیم.
به گزارش آراد، احسان حاج‌صفی پس از پیروزی دو بر صفر ایران مقابل ویتنام گفت: خدا را شکر دومین بازی را هم با برد پشت سر گذاشتیم. ویتنام نسبت به یمن تیم بهتری بود و در دقایقی از بازی ما را تحت فشار قرار داد اما خدا را شکر با این پیروزی صعودمان قطعی شد.

وی ادامه داد: باید از امروز برای بازی با عراق که نسبت به دو حریف قبلی تیم بهتری است، آماده شویم. عراق را آنالیز می‌کنیم و امیدوارم آخرین بازی را هم با پیروزی پشت سر بگذاریم تا با صدرنشینی راهی مرحله اصلی شویم.

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ به این سؤال که پیروزی 5 بر صفر مقابل یمن انتظارات را بالا برده بود،‌گفت: نمی‌توان پیش‌بینی کرد چند گل می‌زنیم. کمی روی موقعیت‌ها بی‌دقت بودیم، وگرنه می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. مهم سه امتیاز بود از امروز باید برای مرحله اصلی آماده شویم.

حاج‌صفی در مورد عملکرد خوب خط دفاعی ایران در بسته نگه داشتن دروازه گفت: روی ساختار دفاعی خیلی کار کرده‌ایم هدف ما اول گل نخوردن و سپس گلزنی است. در این دو بازی به اهداف‌مان رسیده‌ایم و امیدوارم در دیدار مقابل عراق هم آن را تکرار کنیم و تا دیدارهای پایانی بتوانیم همین روند را ادامه دهیم. ما بازی به بازی پیش می‌رویم و حالا دو فینال از 7 فینال را پشت سر گذاشته‌ایم و از امروز تمام تمرکزمان روی فینال سوم با عراق است.
نظرات کاربران

نظر شما :
 
 
 
 
 
 

کلیه حقوق اين سايت متعلق به مرکز خبر آراد بوده  و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است