تهران 12:28 جمعه 2/1/1398  3/22/2019   صفحه اصلی
 
پاکدامن: پشت کار وجودداشت تیم‌های خوبی وارد لیگ شمشیربازی می‌شدند/ حضور در مسابقات ما رابه اهدافمان نزدیک می‌کند
1397/10/22-15:06 تعداد بازدید: 93 گروه خبری: ورزشی کد خبر: 11721
پاکدامن: پشت کار وجودداشت تیم‌های خوبی وارد لیگ شمشیربازی می‌شدند/ حضور در مسابقات ما رابه اهدافمان نزدیک می‌کند
ملی پوش سابر ایران گفت : اگر کمی پشت کار وجود داشت و همت می‌شد تیم‌های خوبی در لیگ حضور پیدا می‌کردند و لیگ شمشیربای قوی و پویا می‌شد.

علی پاکدامن در گفت و  گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری آراد در خصوص لیگ شمشیربازی بیان کرد: لیگ برتر بخشی از شغل ما ورزشکاران است و در هر رشته‌ای زمانی که این لیگ به لیگی پویا تبدیل شود می‎‌تواند به آن ورزش کمک زیادی کند. بسیاری از بازیکنان می‌خواهند خودشان را در لیگ نشن بدهند و با ما ملی‌پوش‌ها رقابت کنند تا ارزیابی خوبی از وضعیت فنی و بدنی خودشان داشته باشند؛ بالاخره این ورزشکاران انگیزه دارند.

وی ادامه داد: به هر حال ورزشکاران در لیگ فعالیت می‌کنند و ملی پوش‌ها هم حضور دارند بنابراین این موضوع باعث می‌شود که همه پیگیر باشند و بگویند مثلا این تیم این شمشیرباز را جذب کرده که خود این مسئله انگیزه را بیشتر می‌کند و این رقابت‌ها سازنده هستند. جدا از بخش مالی مهم تر این است که لیگ باعث می‌شود از مسابقه دور نمانیم چون درست است که اردوهای خوب و منظمی داریم ،صبح‌ها بدنسازی و عصر تمرینات اصلی را انجام می‌دهیم و وقعا در حال نزدیک شدن به اهدافمان هستیم اما اینکه در مسابقات هم شرکت داشته باشیم کار ما را زودتر رو به جلو می‌برد.

پاکدامن با اشاره به خواسته‌های خود از فدراسیون شمشیربازی تاکید کرد: از نظر من لیگ اهمیت زیادی دارد و انتظارم از رییس فدراسیون این است که با کمک دوستان خود دو یا سه اسپانسر برای شمشیربازی جذب کند. همیشه گفتم که فکر نمی‌کنم 300، 400 میلیون تومان پول برای باشگاه‌هایی مانند سایپا و پیکان با توجه توجه به هزینه‌هایی که در ایران می‌شود زیاد باشد بنابراین اگر کمی پشت کار وجود داشت و همت می‌شد تیم‌هایی مثل  فولاد خوزستان در لیگ حضور پیدا می‌کردند و لی شمشیربای قوی و پویا می‌شد.

سابریست کشورمان در پایان در مورد شرایط تیم ملی سابر خاطرنشان کرد: خدارا شکر هم من و هم بقیه سابریست‌ها شرایط خوبی داریم و تمرینات منظمی انجام می‌دهیم و امیدوارم در مسابقات آتی شاهد نتایج درخشانی باشیم. نظرات کاربران

نظر شما :
 
 
 
 
 
 

کلیه حقوق اين سايت متعلق به مرکز خبر آراد بوده  و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است