تهران 12:30 جمعه 2/1/1398  3/22/2019   صفحه اصلی
 
واعظی باعث نشود جریان‌های سیاسی نسبت به دولت عقب‌نشینی کنند
1397/10/22-13:18 تعداد بازدید: 1 گروه خبری: سیاسی کد خبر: 11679
واعظی باعث نشود جریان‌های سیاسی نسبت به دولت عقب‌نشینی کنند
عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با بیان اینکه از حرف‌های واعظی تعجب کردم،‌گفت: واعظی اشتباه می‌کند و باید از کسانی که از روحانی حمایت کردند تشکر کند و باعث نشود که جریان‌های سیاسی نسبت به دولت عقب‌نشینی کنند.

واعظی باعث نشود جریان‌های سیاسی نسبت به دولت عقب‌نشینی کنند

اسماعیل دوستی عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی، ضمناشاره به اظهارات اخیر محمود واعظی پیرامون عدم ائتلاف دولت با اصلاح طلبان اظهارداشت: وقتی حرف‌های آقای واعظی را خواندم تعجب کردم چون ایشان باید در جهت وحدت جریانات سیاسی صحبت کند نه در جهت تفرق احزاب و گروه‌های سیاسی. 

وی افزود: من اعتقاد دارم که آقای واعظی اشتباه می‌کند و باید از کسانی که از آقای روحانی به هر عنوانی حمایت کردند تشکر کند و باعث نشود که جریان‌های سیاسی نسبت به دولت عقب‌نشینی کنند.

دوستی در پاسخ به این سوال که به نظر شما این صحبت‌ها موضع رسمی حزب اعتدال و توسعه است یا خیر، خاطرنشان کرد: به نظرم این اظهارات بیشتر شخصی است چون ما بیانیه‌ای از سوی حزب اعتدال و توسعه که مؤید این باشد ندیده‌ایم. 

وی همچنین در پاسخ به سوال دیگری پیرامون برخی اظهار نظرات در خصوص تلاش واعظی برای به حاشیه راندن جهانگیری در دولت تصریح کرد: من این را قبول ندارم. واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور است و دولت وحدت نظر دارد ولی در وجود اختلاف نظر سیاسی شکی نیست.

نظرات کاربران

نظر شما :
 
 
 
 
 
 

کلیه حقوق اين سايت متعلق به مرکز خبر آراد بوده  و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است