تهران 12:22 جمعه 2/1/1398  3/22/2019   صفحه اصلی
 
حجت‌الاسلام کرمی در مسجد دانشگاه تهران: رمز ماندگاری انقلاب ما در تقید به ارزش‌های اسلامی است/ مطالبه دانشگاهیان برای برخورد با بدحجابی
1397/10/19-16:33 تعداد بازدید: 5 گروه خبری: سیاسی کد خبر: 11525
حجت‌الاسلام کرمی در مسجد دانشگاه تهران: رمز ماندگاری انقلاب ما در تقید به ارزش‌های اسلامی است/ مطالبه دانشگاهیان برای برخورد با بدحجابی
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران گفت: رمز ماندگاری انقلاب اسلامی ما در تقید به مذهب و ارزش‌های اسلامی است و در وجود ایرانیان ارزش‌های اسلامی نهادینه شده و حاضر نیستند دست از ارزش‌های اسلامی دست بردارند
رمز ماندگاری انقلاب ما در تقید به ارزش‌های اسلامی است/ مطالبه دانشگاهیان برای برخورد با بدحجابی

به گزارش آراد، حجت‌الاسلام کرمی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران طی سخنانی در جمع دانشجویان در مسجد دانشگاه تهران گفت: رمز ماندگاری انقلاب اسلامی ما در تقید به مذهب و ارزش‌های اسلامی است و در وجود ایرانیان ارزش‌های اسلامی نهادینه شده و حاضر نیستند دست از ارزش‌های اسلامی دست بردارند.

وی ادامه داد: ارزشی بودن و مکتبی بودن انقلاب است که موجب شده است که مردم با همه مشکلات و فشارها پای انقلاب بایستند و برعکس کسانی که در مقابل این ارزش‌ها توطئه کردند، منکوب شدند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران تاکید کرد: یکی از دلایلی که باعث پیروزی انقلاب شد این بود که یک عده دست گذاشتند روی چیزهایی که مردم به نگهداری آنها عنایت داشتند مثل حجاب، برگزاری مراسم های مذهبی و خارج کردن روحانیت از صحنه.

حجت الاسلام کرمی خاطرنشان کرد: حتی بعد از خیانت بزرگ رضا خان برای کشف حجاب، خانم‌ها در خانه‌های خودشان می‌ماندند تا اینگونه حجاب خود را حفظ کنند زیرا اگر بیرون می‌آمدند ممکن بود ماموران چادر را از سر آنها بردارند. مردم اینگونه مقاومت کردند تا اینکه زمینه انقلاب فراهم شد.

وی گفت: گاهی اوقات ممکن است برخی یک مظهری از بدحجابی داشته باشند ولی وقتی به اعماق وجود آنها می‌روید غیر از یک عده‌ای دست‌نشانده که از بیرون دستور می‌گیرند؛ می بینیم که مابقی از دوستداران انقلاب و اسلام هستند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران تاکید کرد: یک اتفاق جالب در دانشگاه رخ داد و این بدحجابی‌ها که گاها از دو جنس می‌بینم موجب شده یک قیام دانشگاهی از جانب اساتید، دانشجویان و کارکنان رخ دهد و این مطالبه جدی صورت گرفته که این مستئل در شان دانشگاه و جمهوری اسلامی نیست و نباید ادامه پیدا کند. این مطالبه بسیار خوبی است و مسئولان دانشگاه هم پذیرفته‌اند. این مطالبه باید به همین روش منطقی ادامه پیدا کند.

نظرات کاربران

نظر شما :
 
 
 
 
 
 

کلیه حقوق اين سايت متعلق به مرکز خبر آراد بوده  و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است