تهران 12:44 جمعه 2/1/1398  3/22/2019   صفحه اصلی
 
مستند «مغز من» گامی موثر برای افزایش آگاهی عمومی است
1397/10/18-22:29 تعداد بازدید: 9 گروه خبری: علمی ، فرهنگی کد خبر: 11335
مشاور معاون علمی رئیس جمهوری:
مستند «مغز من» گامی موثر برای افزایش آگاهی عمومی است
مشاور معاون علمی رییس جمهوری در امور توسعه علوم شناختی ساخت فیلم مستند"مغز من " را گامی موثر برای افزایش آگاهی‌ها نسبت به ساختار و عملکرد مغز دانست.
به گزارش آراد و به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، "سید کمال خرازی" مشاور عالی معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در امور توسعه علوم شناختی، ساخت فیلم مستند "مغز من " را گامی موثر برای افزایش اطلاعات عمومی مردم نسبت به ساختار و عملکرد مغز با هدف ارتقای بهداشت و سلامت مغز در سطح جامعه  دانست.

خرازی در دیدار تهیه کننده و کارگردان این فیلم مستند در محل ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی، با اشاره به حمایت های این ستاد در امر ترویج دانش علوم شناختی، خواستار تسریع در تولید این اثر در حوزه علوم شناختی شد.

همچنین بهرام رادان، تهیه کننده این فیلم و بازیگر سینما، به همراه سیاوش صفاریان پور، کارگردان آن، به منظور مشورت و رایزنی در امر ساخت فیلم مستند "مغز من" با مشاور معاون علمی رئیس جمهوری در امورتوسعه علوم شناختی، در محل ستاد دیدار و گفت و گو کردند.

داستان این فیلم مستند 90 دقیقه ای، کنجکاوى این بازیگر براى کشف رازهاى مغز انسان است.

فیلم مستند "مغز من" قرار است در سینماها و دیگر مراکز فرهنگی کشور اکران شود. "فرهاد شمسیان" نویسندگى متن داستانی این مستند را برعهده دارد و "بهرام رادان" علاوه بر تهیه کنندگى آن، در نقش راوى فیلم، مقابل دوربین خواهد رفت.
نظرات کاربران

نظر شما :
 
 
 
 
 
 

کلیه حقوق اين سايت متعلق به مرکز خبر آراد بوده  و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است