تهران 12:40 جمعه 2/1/1398  3/22/2019   صفحه اصلی
 
فاصله مردم و مسئولان ملاقات های مردمی به حداقل می رسد
1397/10/18-22:12 تعداد بازدید: 9 گروه خبری: اجتماعی کد خبر: 11328
سامانه سامد امکان جلب رضایت مردم را فراهم کرده است
فاصله مردم و مسئولان ملاقات های مردمی به حداقل می رسد
استاندار تهران گفت: باید در فرمانداری ها و نشست های خاص فاصله مردم و مسئولان را به حداقل برسانیم و با بهره مندی از ظرفیت های موجود مشکلات مردم را حل کنیم.
به گزارش آراد، محسنی بندپی استاندار تهران در حاشیه ملاقات مردمی امروز ۱۸ دی ماه با بیان اینکه ملاقات مردمی و نشست صمیمی مسئولان با مردم یکی از راه های شناخت و درک مسائل و مشکلات مردم برای مسئولان است گفت: طرح مسائل مختلف؛ از مشکلات اقتصادی و مسائل سرمایه گذاران تا سایر بخش ها در حوزه بازرسی و ارزیابی عملکرد دستگاه ها، موجب می شود مردم زمان خود را صرف بروکراسی اداری نکنند و با سرعت بیشتری مشکلات مرتفع شود.

وی به نقش اثرگذاری که سامانه "سامد" (ارتباط مردمی دولت) فراهم کرده است اشاره کرد و افزود: امروز در تماسی از سوی یکی از شهروندان به سامانه ۱۱۱، موضوع نارضایتی از بازسازی یکی از گلزارهای شهدا در استان تهران مطرح شد که اگر بتوانیم مسائل این چنین را در راستای جلب رضایت مردم حل کنیم اقدامات اثرگذاری انجام می شود.

استاندار تهران ادامه داد: ملاقات مردمی فقط حضور مردم در جلسات با مدیران نیست بلکه این مسئولان هستند که  باید گاهی با حضور در مکان هایی مثل مساجد امکان ارتباط بدون واسطه و رو در رو با مردم را فراهم کنند.

به گفته محسنی بندپی؛ باید در فرمانداری ها و نشست های خاص، فاصله مردم و مسئولان را به حداقل برسانیم و با بهره مندی از ظرفیت های موجود، مشکلات مردم را حل کنیم.
نظرات کاربران

نظر شما :
 
 
 
 
 
 

کلیه حقوق اين سايت متعلق به مرکز خبر آراد بوده  و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است