تهران 12:29 جمعه 2/1/1398  3/22/2019   صفحه اصلی
 
به هیچ‌وجه تأکید نداریم دانش‌آموزان متأهل به مدارس بزرگسالان بروند
1397/10/16-09:14 تعداد بازدید: 11 گروه خبری: اجتماعی کد خبر: 10815
دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش:
به هیچ‌وجه تأکید نداریم دانش‌آموزان متأهل به مدارس بزرگسالان بروند
دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با بیان اینکه تأکید نداریم دانش‌آموزان متأهل به مدارس بزرگسالان بروند، گفت: به مدیران مدارس تأکید فراوان داشتیم که هرجا مقدور است تسهیلاتی فراهم آورند تا دانش آموزان متأهل در مدارس روزانه حضور داشته باشند.
به گزارش آراد، مهدی نوید ادهم دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش، درباره «اخراج دختران متاهل از مدرسه» اظهار کرد: وقتی دختر خانمی ازدواج می‌کند با دانش‌آموزی که ازدواج نکرده است متفاوت است چرا که مرحله‌ جدیدی از زندگی را تجربه کرده است اما به مدیران مدارس در سمینارها و نشست‌ها تأکید فراوان داشتیم که سخت‌گیرانه با اجرای قانون برخورد نکنند و هر جا که مقدور است تسهیلاتی فراهم آورند تا دانش‌آموزان متأهل در مدارس روزانه حضور داشته باشند.

وی ادامه داد: به هیچ وجه تأکید نداریم که دانش‌آموزان متأهل به مدارس بزرگسالان بروند؛ مگر اینکه ضوابط و قوانین را رعایت نکنند.

نوید ادهم تصریح کرد: ما از یک محیط آموزشی و تربیتی صحبت می‌کنیم و تا آنجایی که می‌توانیم باید بستر را برای تربیت سالم فراهم کنیم.

وی اضافه کرد: توصیه ما این است که دانش‌آموزان متأهل با رعایت قوانین و مقررات آموزشی در مدارس روزانه باشند تا اینکه به مدرسه بزرگسالان بروند مگر اینکه ضوابط و اصول تربیتی رعایت نشود.
نظرات کاربران

نظر شما :
 
 
 
 
 
 

کلیه حقوق اين سايت متعلق به مرکز خبر آراد بوده  و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است