تهران 12:29 جمعه 2/1/1398  3/22/2019   صفحه اصلی
 
دستور اکید سرپرست اورژانس برای یافتن نیروی مفقود شده اورژانس اندیکا در سیل
1397/10/14-23:51 تعداد بازدید: 11 گروه خبری: اجتماعی کد خبر: 10613
سخنگوی اورژانس کشور خبر داد
دستور اکید سرپرست اورژانس برای یافتن نیروی مفقود شده اورژانس اندیکا در سیل
سخنگوی اورژانس کشور از صدور دستور اکید و مستقیم سرپرست سازمان اورژانس کشور برای یافتن نیروی مفقود شده اورژانس اندیکا در سیل خبر داد
به گزارش آراد، مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور گفت: به دنبال بارش شدید باران و وقوع سیل در منطقه شیمبار بعدازظهر روز پنج شنبه ۱۳دی ماه یک خودرو با سرنشین در سیل گرفتار شدند که بعد از تماس سرنشینان و شاهدان با اورژانس ۱۱۵ بلافاصله دو نیروی اورژانس اندیکا به منطقه اعزام شدند که هنگام تلاش برای کمک رسانی  خود گرفتار سیل شدند و خودرو آنها واژگون شد.

وی افزود: بدنبال این حادثه یکی از دو مامور اورژانس ناپدید شده و تاکنون خبری از ایشان در دست نیست.

خالدی تصریح کرد: بعد از اطلاع ستاد هدایت عملیات اهواز به ستاد مرکزی هدایت عملیات و مدیریت بحران اورژانس کشور سرپرست سازمان دستور تشکیل کمیته اضطراری و بسیج تمام نیروها و دستگاههای امدادی اعم از اورژانس، هلال احمر و... را صادر کرد.

وی گفت: طبق دستور مستقیم سرپرست سازمان اورژانس کشور تا یافتن   نیروی اورژانس عملیات جستجو ادامه دارد.

به گفته سخنگوی سازمان اورژانس کشور از زمان مفقود شدن پرسنل اورژانس تا هم اکنون بیش از ده تیم عملیاتی در منطقه حضور دارند و مسیر سیل را جستجو می کنند.

وی ادامه داد: هم اکنون eoc وزارت بهداشت در آماده باش و مسئول دفتر سرپرست سازمان اورژانس کشور و رییس مرکز اورژانس اهواز پیگیری مستقیم این حادثه هستند.
نظرات کاربران

نظر شما :
 
 
 
 
 
 

کلیه حقوق اين سايت متعلق به مرکز خبر آراد بوده  و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است