مراسم پنجاهمین سالگرد درگذشت جهان پهلوان تختی با حضور مسئولان و مردم برگزار شد.

پنجاهمین سالگرد جهان پهلوان تختی با حضور پرشور مردم

مراسم پنجاهمین سالگرد درگذشت جهان پهلوان تختی با حضور مسئولان و مردم برگزار شد.

مراسم پنجاهمین سالگرد درگذشت جهان پهلوان تختی با حضور مسئولان و مردم برگزار شد.

به گزارش ورزش ۳ ، مراسم پنجاهمین سالگرد درگذشت جهان پهلوان تختی امروز مثل هر سال با حضور پرشور علاقه مندان و اهالی ورزش بر سر مزار وی در ابن بابویه برگزار گردید.

 

جمع زیادی از مسئولان و اهالی ورزش در کنار علاقه مندان به جهان پهلوان تختی در این مراسم حضور داشتند و یاد و خاطره او را زنده نگه داشتند.مراسم پنجاهمین سالگرد درگذشت جهان پهلوان تختی با حضور مسئولان و مردم برگزار شد.

 

عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وزارت ورزش که به عنوان نماینده وزیر ورزش در مراسم حاضر شده بود، پیامی را از سوی سلطانی‌فر قرائت کرد.

پیام مسعود سلطانی‌فر:

وزیر ورزش و جوانان گفت: تختی در کنار افتخارات بزرگی که در عرصه ورزش به ارمغان آورد و توانست سه مدال المپیک را بدست آورد و ۲ مدال طلای جهانی هم دارد، یک نمونه و اسوه است از طرفی به دلیل دارا بودن خصائل جوانمردی، پهلوانی و فتوت با یک نگاه کلی به مقاطع مختلف زندگی او؛ یک ابرپهلوان و قهرمان محسوب می شود که همه صحنه ها، روزها و ایامش توام با حفظ ارزش های انسانی، اخلاقی و اسلامی بوده است.

  واکنش باشگاه بشیکتاش به شایعه جذب آردا

تختی در همه حال اسوه و الگو بود

سلطانی‌فر ادامه داد: جهان پهلوان تختی چه زمانی که روی تشک بود و چه در زمانی که با مردم زندگی می کرد و آن موقعی که به کمک زلزله زدگان بویین زهرا رفت؛ در همه ایام هم که در مسابقات مختلف شرکت می کرد به عنوان یک اسوه و الگو از جهت حفظ ارزش های اخلاقی و انسانی زندگی بسیار شفاف ،روشن و ارزشمندی داشت.

  باشگاه القطر به درخواست محمد طیبی بی‌توجه است

وزیر ورزش و جوانان ضرورت و نیاز امروز جامعه ورزش را که در رویدادهای مختلف برای کسب مقام تلاش می کند؛ سنبل و الگو برای نسل جوانان عنوان و تصریح کرد: باید به گونه ای عمل کنیم که سنبل و الگو برای جوانان و نسلی باشیم که امروز این نسل به عنوان موتور محرک توسعه کشور هستند و نسلی هستند که بایستی آینده کشور را بسازند.

سلطانی‌فر با بیان این مهم که ورزشکاران و قهرمانان از گروه های مرجع هستند، گفت: رفتار، تعاملات و ارتباطات ورزشکاران به عنوان الگوی جوانان و نوجوانان مدنظر قرار دارد و نظارت و ارزیابی نیز می شود.

وزیر ورزش و جوانان گفت:مطمئنا قهرمانان و پهلوانان ما که در عرصه های مسابقات مختلف حماسه آفرینی می کنند، اگر در حفظ ارزش های انسانی، اخلاقی و اسلامی هم اهتمام داشته باشند، کمک بزرگی به سلامت جامعه و توسعه فرهنگی و اجتماعی است.

  روزنامه الوطن : عربستان و امارات از قطر فرار می‌کنند!

ورزشکاران باید جهان پهلوان تختی را الگوی خود قرار دهند

سلطانی‌فر جامعه ورزش بویژه قهرمانان و ورزشکاران را خطاب قرار داد و خواستار الگو قرار دادن روش و سیره ائمه اطهار ، بزرگان کشور و مشاهیر شد و تصریح کرد: ورزشکاران با الگو قرار دادن پهلوانانی چون جهان پهلوان تختی در زندگی شخصی و ورزشی خود اصول مردانگی ،جوانمردی ،فتوت ،بزرگ اندیشی، صبر و سعه صدر را رعایت کنند تا همه بتوانیم دست در دست هم و با رویکردی که در جامعه وجود دارد و تلاشی که در حال انجام است ، کشوری آباد و با عزت داشته باشیم .

مراسم پنجاهمین سالگرد درگذشت جهان پهلوان تختی با حضور مسئولان و مردم برگزار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *