,

گلِ زندگی علیپور

به گزارش آراد،پرسپولیسی ها نگران و امیدوار بازی برابر السد را آغاز کردند اما هرچه گذشت دفاع بی نقص بازیکنان این تیم و انسجام تیمی شاگردان برانکو حتی در روزی که او کنار زمین حضور نداشت، در نهایت منجر به همانی شد که همه می خواستند. ضدحمله ناگهای و استفاده از سرعت فوق العاده دو مهاجم برنامه ای بود که هرچه از زمان بازی گذشت و السد برای گلزنی جلوتر آمد اجرایش برای علی علیپور و گادوین منشا آسانتر شد.

در دقیقه ۸۶ بالاخره دفاع عالی بازیکنان پرسپولیس با رهبری سیدجلال حسینی منجر به یک ضدحمله شد. شجاع خلیل زاده یک پاس بلند را برای علیپور فرستاد و علیپور یکی از آن استارت های فوق العاده اش را زد. مهاجم پرسپولیس با سرعت بالایش مثل همیشه زودتر از بازیکن حریف به توپ رسید و این بار او توپ را زودتر از دروازه بان السد زد و دروازه بان به جای توپ او را زد.

  فیفا ۱۰ خرداد تکلیف پرسپولیس را مشخص می کند

رسانه های قطری این را خوب فهمیده بودند و قبل از بازی به السدی ها هشدار داده بودند که مراقب دومهاجم سرعتی و خطرناک پرسپولیس بشوند. در حالیکه بازی های سنگین نزدیک به هم و کمبود بازیکن به نظر می رسید پرسپولیسی ها را از نظر بدنی تحلیل ببرد اما قوای بدنی بازیکنان جنگجوی پرسپولیس که برنامه تمرینی منظم و منسجم برانکو حتی در این سطح از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا از تیم حریف بهتر بود و همین کلید پیروزی شد.

  لیگ قهرمانان آسیا / ترکیب الدحیل برای مسابقه با پرسپولیس مشخص شد

ایستادن پشت ضربه پنالتی در آن لحظات واقعا دل شیر می خواست. قبل از او منشا و طارمی در سال های قبل پنالتی از دست داده بودند و اگر این توپ گل نمی شد سرنوشت بازی شاید کاملا عوض می‌شد. علیپور پنالتی را به گوشه سمت راست خودش و سمت چپ دروازه زد. دروازه بان السد جهت توپ را فهمید و حتی دستش به توپ خورد اما زاویه مناسب و قدرت کافی و البته شانس باعث شد تا این توپ تبدیل به گل شده و شاید با همین گل پرسپولس بتواند به بزرگترین آرزوی تاریخش که حضور در فینال و قهرمانی است، برسد.

  دیدار امیری و گرشاسبی در باشگاه پرسپولیس

علی علیپور در ۲۴ سالگی مهمترین گل زندگی ورزشی اش را به ثمر رساند. مهاجم جوان و گمنام باشگاه راه آهن که به دلیل کمبود بازیکن توسط حمید درخشان در نیم فصل لیگ چهاردهم به پرسپولیس آمد بعد از دو قهرمانی لیگ برتر و یک عنوان آقای گلی حالا گل نیمه نهایی لیگ قهرمانان را به ثمر رساند و اگر پرسپولیس به فینال برسد آن وقت ارزش این گل بیشتر مشخص خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *