پیش بازی آلومینیوم اراک در هفته نوزدهم

آلومینیوم اراک-مس رفسنجان؛ نبرد اندیشه های دو سرمربی جوان

تیم فوتبال آلومینیوم  اراک در هفته نوزدهم رقابتهای لیگ دسته اول فوتبال باشگاههای کشور عصر یکشنبه از ساعت ۱۴ در استادیوم ۱۵ هزار نفری امام خمینی(ره) میزبان مس رفسنجان خواهد بود.

 

به گزارش سامانه ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی آلومینیوم  اراک ، مس رفسنجان در ۱۸ بازی گذشته خودبا کسب ۶ برد، ۷ تساوی و ۵ شکست با ۲۵ امتیاز در رده دهم جدول رده بندی قرار دارد و در آن سوی میدان آلومینیوم سازان با ۵ برد، ۶ تساوی ، ۷ باخت و ۲۱ امتیاز جایگاه سیزدهم را در اختیار گرفته است.

  روز پر تکاپوی علی دایی در تبریز

شاگردان حامد بصیری در هفته هجدهم موفق شدند با حساب ۴ بر ۱ میزبان خود صبای قم را در هم بکوبند و با یک روحیه بالا خود را برای رویارویی با مس مهیا کنند. مس رفسنجان نیز هفته گذشته در یک دیدار خانگی با یک گل از سد خونه به خونه بابل گذشت و شاگردان علی سامره پس از کسب یک سه امتیاز شیرین خانگی اکنون به دنبال آن خواهد بود که دست خالی اراک را ترک نکند.

  مدافع استقلال : یک معذرت خواهی به استقلالی‌ها بدهکارم

 

دیدار دور رفت دو تیم برنده ای نداشت و تساوی در عدد ۲ پایان بخش رقابت آلومینیوم و مس در رفسنجان بود.

 

حال باید دید در دیدار فردا اندیشه های کدام مربی بر رقیب خود غلبه خواهد کرد ضمن اینکه حضور دو سرمربی جوان بر روی دو نیمکت یکی از نکات حائز اهمیت این دیدار میباشد که میتواند کیفیت بازی را بالا ببرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *