پیروزی مردان والیبال نشسته برابر کره جنوبی

به گزارش آراد، تیم ملی والیبال نشسته مردان کشورمان در نخستین دیدار خود از ساعت ۱۱:۳۰ به وقت تهران به مصاف تیم ملی کره جنوبی رفت و در نهایت ۳ بر صفر به پیروزی رسید.
شاگردان رضایی از همان ابتدای کار بازی را به دست گرفتند و ۱۴ بر ۵ پیش افتادند و این اختلاف امتیاز باعث شد سرمربی کره تقاضای وقت استراحت فنی کند اما این موضوع نتوانست قدرت ملی پوشان ایران را مهار کند و تیم ایران ۲۱ بر ۸ از حریف خود پیش افتاد. ملی پوشان کشورمان ست نخست این دیدار را ۲۵ بر ۹ پیروز شدند.
تیم کره جنوبی در ابتدای ست دوم توانست اولین امتیاز بازی را بدست آورد اما مردان والیبال نشسته ایران توانستند ۵ امتیاز پی در پی کسب کنند و اختلاف امتیاز را افزایش دهند. شاگردان رضایی با کسب امتیاز ۸ اولین وقت استراحت فنی این ست را به نام خود کردند.ملی پوشان کشورمان در ادامه این ست ۱۷ بر ۸ از حریف خود پیش افتادند تا اختلاف امتیاز به عدد ۹ برسد.زمانی که امتیاز ایران به عدد ۲۱ رسید سرمربی کره جنوبی تقاضای وقت استراحت فنی کرد. در نهایت این شاگردان رضایی بودند که ۲۵ بر ۱۲ توانستند در این ست پیروز شوند.
تیم کره جنوبی ست سوم را قدرتمندانه تر آغاز کرد و توانست برخلاف دو ست گذشته ۹ بر ۸ از تیم ایران پیش افتاد و به همین دلیل هادی رضایی سرمربی تیم ایران در خواست وقت استراحت فنی کرد و همین موضوع باعث شد ایران به امتیاز ۱۳ برسد و اختلافش را با کره جنوبی زیاد کند و این بار نوبت سرمربی کره جنوبی بود که برای ایجاد وقفه در امتیازگیری تیم ایران در خواست استراحت فنی کند اما تاثیری نداشت و شاگردان رضایی توانستند با کسب امتیاز ۱۶ وقت استراحت فنی دوم را از آن خود کنند. برتری تیم ملی والیبال نشسته ایران ادامه پیدا کرد و در نهایت این ست هم با نتیجه ۲۵ بر ۱۴ به پایان رسید تا شاگردان رضایی نخستین بازی خود را با نتیجه ۳ بر صفر پیروز شوند.
این دیدار در حالی برگزار شد که وهب همدانی سرپرست نمادین کاروان ورزشی ایران و محمدرضا دستیار سرمربی بسکتبال با ویلچر کشورمان از نزدیک این مسابقه را تماشا کردند. از دیگر نکات قابل توجه تشویق تیم ملی ایران از سوی تماشاگران اندونزیایی حاضر در سالن بود.

  قهرمانی جامعه معلولین در نیم فصل اول لیگ
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *