, , ,

نورافکن : امید داریم بالاخره به المپیک برویم/امیدوارم استقلال در کورس قهرمانی باشد

بازیکن تیم ملی امید ایران گفت:. مسئولین خوبی داریم که به فکر هستند و باید کمک کنند تا موفق شویم. به هر حال بازیکنان تیم از جوانی‌شان می‌گذرند برای تیم ملی و تمام تلاش‌شان را می‌کنند تا تیم ملی موفق شود.

به گزارش آراد، امید نورافکن درخصوص شرایط تیم ملی امید ایران اظهار داشت: خدا را شکر تیم خوبی هستیم امیدوارم با بازی‌های دوستانه خوب بتوانیم آمادگی لازم را داشته باشیم. مسئولین باید حمایت کنند تا بتوانیم بعد از چند سال مثل تیم جوانان درخشش خوبی داشته باشیم و تیم ملی امید به المپیک صعود کند. به هر حال چند سالی است که تمرین می‌کنیم و امید داریم که بالاخره به المپیک صعود کنیم امیدوارم این اتفاق بیفتد.

وی در ادامه درباره وضعیت استقلال نیز گفت: وضعیت استقلال خدا را شکر شرایط خوبی دارد. جوانانی را در اختیار دارد که با انگیزه بازی کردند و توانستند درخشش خوبی داشته باشند. هم در لیگ و هم در جام حذفی برد خوبی را کسب کردند. امیدوارم در ادامه شرایطشان بهتر شود و در کورس قهرمانی باشند. به هر حال ما از خانواده استقلال هستیم و آرزو داریم این باشگاه همیشه موفق باشد.

نورافکن در ادامه درباره شرایطش در باشگاه شارلوا بلژیک گفت: به هر حال شرایط تیم شرایط خوبی است تصمیم گرفتم که در این باشگاه باشم و تلاش می‌کنیم تا موفق شویم. به هر حال صحبت‌هایی که مطرح شد بابت برگشت از این باشگاه به ایران باید بگویم این خبر صحت ندارد. اگر باشگاه‌های اروپایی به دنبال بازگشت بازیکن به کشورش هستند هیچ وقت طوری برخورد نمی‌کنند که به بازیکن لطمه وارد شود سعی می‌کنند با تعامل شرایط خوبی را مهیا کنند. به هر حال شارلوا تیم بزرگی است و من آرزو داشتم که در اروپا باشم اگر روزی باز هم به گذشته برگردم همین تصمیم را می‌گیرم و به این تیم برمی‌گردم.

وی در پایان درمورد امکانات تیم ملی نیز گفت: همانطور که می‌بینید امکانات و شرایط زمین تیم ملی همین است که می‌بینید. مسئولین خوبی داریم که به فکر هستند و باید کمک کنند تا موفق شویم. به هر حال بازیکنان تیم از جوانی‌شان می‌گذرند برای تیم ملی و تمام تلاش‌شان را می‌کنند تا تیم ملی موفق شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *