در روز نخست مسابقات فوتسال «جام رسانه‌ها» ایران ورزشی ۶ تایی کرد!

دومین دوره جام رسانه‌ها با نام جام «رسانه و شهروند» با برگزاری دیدار تیم‌های رسا (الف) و بی‌قانون به شکل رسمی آغاز شد.
به گزارش آراد، دومین دوره جام رسانه‌ها با نام جام «رسانه و شهروند» با برگزاری دیدار تیم‌های رسا (الف) و بی‌قانون به شکل رسمی آغاز شد.

در این دیدار دو تیم کمتر موفق به خلق موقعیت روی دروازه یکدیگر شدند و در نهایت بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید. تیم بی‌قانون روی ضربه‌ی پنالتی، می‌توانست زننده‌ نخستین گل جام باشد که علی دریاکناری پنالتی را از دست داد. تیم رسا نیز در ادامه اندک موقعیت گل خود را هدر داد تا بازی افتتاحیه با نتیجه‌ی صفر بر صفر به پایان برسد.

در دومین دیدار روز اول این مسابقات نیز تیم ایران‌ورزشی با نتیجه‌ی پرگل ۶ بر صفر همشهری را شکست داد تا در صدر جدول گروه A قرار بگیرد و قدرتمندترین تیم روز نخست مسابقات باشد.

در این گروه تیم‌های بی‌قانون، رسا‌ (الف) و همشهری به ترتیب در رده‌های دوم، سوم و چهارم قرار دارند.

نفس‌گیرترین و جذاب‌ترین بازی روز اول بین تیم‌های رسا (ب) و شرق/خبرورزشی انجام شد. در شب هت‌تریکِ فرید قلندری، منتخب شرق و خبرورزشی با کامبکی دیدنی و در ثانیه‌ آخر بازی نتیجه ۳ بر یک را با تساوی ۳ بر ۳ عوض کرد. این بازی با سه کارت زرد خشن‌ترین مسابقه‌ی روز افتتاحیه بود که سهم رسا (ب) دو اخطار بود.

بازی پایانی این روز بین تیم‌های فارس و ایسنا صورت گرفت، فارسی‌ها نیمه‌ی اول را برتری یک گل به پایان رساندند، اما در نیمه‌ی دوم تیم فوتبال ایسنا توانست شکست یک صفر را با زدن سه گل جبران کند تا به تنهایی در صدر گروه B قرار بگیرد. در این گروه تیم شرق/خبرورزشی دوم، رسا (ب) سوم و فارس چهارم هستند.

این دوره از مسابقات با حمایت فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند و به همت گروهی از اهالی رسانه تحت عنوان رسانه‌های سالم اندیش، رسا برگزار می‌شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *