به گزارش سامانه هواداری 309090 و به نقل از سایت ورزش3 ، وثوق احمدی گفت : صلاحیت رسیدگی به پرونده جباری فقط با فدراسیون فوتبال ایران است و طبق قراردادی که بین طرفین امضا شده، AFC نمی تواند در این موضوع دخالت کند.

فسخ یکطرفه قرارداد جباری کاملا قانونی است

مجتبی جباری در ابتدای لیگ هفدهم قرارداد خاص و عجیبی با تیم استقلال امضا کرد.

به گزارش سامانه هواداری ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از سایت ورزش۳ ، پرونده قرارداد مجتبی جباری با باشگاه استقلال در این روزها به جنجالی ترین موضوع پیرامون این باشگاه تبدیل شده و پس از اینکه دیروز قرارداد جباری به صورت یکطرفه از سوی باشگاه فسخ شد، نارضایتی این بازیکن باتجربه از مدیران استقلال به اوج خود رسید.

به گزارش سامانه هواداری 309090 و به نقل از سایت ورزش3 ، وثوق احمدی گفت : صلاحیت رسیدگی به پرونده جباری فقط با فدراسیون فوتبال ایران است و طبق قراردادی که بین طرفین امضا شده، AFC نمی تواند در این موضوع دخالت کند.

قرارداد جباری با باشگاه استقلال بسیار خاص و پیچیده است

در همین راستا روزبه وثوق احمدی رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال در گفتگو با خبرنگار ورزش سه اظهار داشت: قرارداد جباری با باشگاه استقلال بسیار خاص و پیچیده است و بندهای منحصر به فردی در آن گنجانده شده است. کمیته تعیین وضعیت نیاز به زمان دارد تا جوانب مختلف این پرونده را بسنجد.

  ترکیب استقلال مقابل پارس جنوبی مشخص شد

او افزود: بازیکن باتجربه استقلال در این فصل دو بار به کمیته تعیین وضعیت مراجعه کرده و ۲ درخواست متفاوت را ارائه کرده است. در نوبت اول این بازیکن تقاضای ۱۰۰ میلیون از قراردادش را از باشگاه استقلال داشت. دومین نوبت اما با حضور یک وکیل دیگر همراه بود. دومین وکیل جباری در این جلسه معتقد بود دلیل کنار گذاشته شدن شماره ۸ استقلال باید به او اعلام شود و این موضوع تبعاتی در بر داشته و باشگاه استقلال باید خسارتی را به این بازیکن بدهد. ما نیز به باشگاه استقلال اعلام کردیم که درخواست مجتبی جباری به این شکل تغییر کرده است.

  یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا....اعلام ترکیب استقلال برای دیدار مقابل السد

وثوق احمدی اظهار داشت: باشگاه استقلال روز گذشته طی لایحه ای پاسخ سوالات نوبت آخر جباری و وکیلش را به ما تحویل داد و ساعاتی بعد قرارداد این بازیکن را فسخ کرد. این اتفاق در حالی افتاده که در یکی از بندهای قرارداد امضا شده، جباری این حق را به مدیران باشگاه استقلال داده که قرارداد او را یکطرفه فسخ کنند. حالا با بررسی مسائل مختلف کمیته تعیین وضعیت این موضوع را پیگیری خواهد کرد.

  معاون پزشکی استقلال صاحب مدال نقره از سوی آسیا شد

صلاحیت رسیدگی به این پرونده فقط با فدراسیون فوتبال ایران است

رئیس کمیته مذکور در ادامه عنوان کرد: صلاحیت رسیدگی به این پرونده فقط با فدراسیون فوتبال ایران است و طبق قراردادی که بین طرفین امضا شده، AFC نمی تواند در این موضوع دخالت کند. ضمن اینکه فیفا هم در چنین مسائلی ورود نمی کند چرا که بحث بر سر یک بازیکن داخلی است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *