,

اگر قانون برای قلعه‌نویی اجرا نمی‌شود برای سپاهان اجرا شود

 سرمربی سپاهان گفت: متاسفانه اشتباهات داوری همواره برای تیم‌هایی که من مربی آنها بوده‌ام ادامه دارد که امیدوارم قانون اگر برای قلعه‌نویی اجرا نمی‌شود، برای سپاهان اجرا شود.

به گزارش آراد، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از بازی سپاهان در برابر تیم فوتبال شهرداری ماهشهر با تسلیت ایام سوگواری حضرت امام حسین (ع) در این باره اظهار داشت: خوشبختانه چند سالی می‌شود که شور حسینی ما زیاد شده و امیدوارم شعور حسینی‌مان نیز زیاد شود و بتوانیم فلسفه قیام امام حسین(ع) را درک کنیم و اینکه ایشان علاوه بر احیای دین جدشان در پی احیای آزادگی و اخلاق‌مداری بودند؛ چیزی که متاسفانه امروزه در کشور ما قدری کمرنگ شده است.

وی تصریح کرد: سال گذشته این موقع وقتی فیلم بازی ذوب آهن و فجر سپاسی شیراز را آنالیز و کارشناسی کردند معلوم شد که دو پنالتی به سود ذوب آهن اعلام نشده است و این اتفاقات همچنان ادامه دارد و در سپاهان نیز گریبان‌گیر ما شده است و سکوت کمیته داوران نیز برای من جای تعجب است و امیدوارم اگر عدالت برای قلعه‌نویی اجرا نمی‌شود برای سپاهان اجرا شود چرا که معتقدم در حق سپاهان اجحاف می شود؛ برخی تیم‌ها برای اشتباهات جزئی چه اعتراض ها می کنند اما اشتباهاتی نظیر پنالتی و گل های خطا برای ما عادی شده است و این ظلم بزرگی در حق سپاهان است.

  ماهینی: ۶۰درصد بازیکنان پرسپولیس با درد بازی می‌کنند/ الدحیل تیمی نیست که عقب بازی کند

سرمربی سپاهان پیرامون بازی فردا گفت: مهابادی مربی زیرک و باهوشی است که شاگرد من بوده است. من به آمار و نتایج کاری ندارم و از آنجایی که مسابقه فردا حذفی است و مانند بازی های لیگ برتر نیست که فرصتی برای جبران داشته باشد ما این بازی را از بازی‌های لیگ هم مهمتر می‌دانیم و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ایم و برای آن کاملا آماده هستیم.

وی با اشاره به شرایط بازیکنان تیمش بیان کرد: ما شدت تمرین های مان را بیشتر کرده ایم و بازیکنان ما نیز به این نتیجه رسیده اند که بازی های جام حذفی از بازی‌های لیگ‌برتر مهمتر است. کریمی به دلیل مصدومیت در بازی فردا با ما همراه نیست اما خوشحالم که در این مدت گلر شش دانگ ساخته‌ایم و دروازه بان اول و دوم تیم ما مشخص است.

  زمان نشست خبری برانکو و ویسی اعلام شد

قلعه‌نویی با بیان اینکه شیوه جدولی برای جام حذفی بهتر از شیوه قرعه‌کشی در هر مرحله است، افزود: در شیوه جدولی حریف های بعدی ما مشخص بودند و ما برنامه خود را می چیدیم؛ اما با این حال به نظر من مکان بازی فینال بازی بسیار مهمی است که از ابتدا باید درباره آن تصمیم‌گیری و اعلام شود و فینال در جایی برگزار نشود که امکانات لازم را نداشته باشد. خرمشهر برای ما عزیز است اما مهمتر آن است که حداقل امکانات رفاهی لازم برای این شهر و مردم آن مهیا شود.

  باشگاه استقلال و سپاهان به جریمه نقدی محکوم شدند / پرسپولیس توبیخ شد

وی پیرامون وضعیت چمن ورزشگاه نقش جهان گفت: سامانه نقش جهان از بیرون از ورزشگاه چمن خوبی به نظر می آید اما در مجموع چمن مناسبی به نظر نمی‌آید و ابتدا باید روی آن بازی کنیم و بعد در موردش نظر بدهیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *