, ,

ابراهیمی:‌ بولیوی یک تیم چغر آمریکایی است/ بعد از جام جهانی انتظارات بالا رفته است

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران، گفت: بازی دوستانه ای خوبی داریم چون بولیوی یک تیم چغر آمریکایی است.

به گزارش آراد، امید ابراهیمی در ابتدای تمرین تیم ملی در جمع خبرنگاران گفت: خدا را شکر چند روز است که اردو شروع شده است. امروز تیم کامل‌تر شد.

* امیدوارم بازی با بولیوی کمک‌حال‌مان باشد

وی افزود: شرایط خودم خوب است و مشکلی ندارم. کنار تیم هستم و تمرینات را انجام می‌دهم. امیدوارم بتوانیم شرایط خوبی داشته باشیم و بازی با با بولیوی به ما کمک کند.

* بولیوی یک تیم چغر آمریکایی است
ابراهیمی در مورد دیدار دوستانه با بولیوی، خاطرنشان کرد: بازی دوستانه خیلی مهم است. بولیوی یک تیم چغر آمریکای جنوبی است. یک روز فیفادی را هم از دست دادیم اما با همین وجود بازی با بولیوی هم خوب است. باید آماده سازی را دنبال کنیم تا بتوانیم آماده مسابقات آسیا شویم.

* تلاش می‌کنیم با آمادگی کامل به جام ملت‌ها برویم

وی در مورد اینکه انتظارات از تیم ملی بعد از حضور در جام جهانی بالا رفته است، عنوان کرد: شرایط به این شکل است. مشکلات تیم ملی همیشه وجود داشته است. قبل از جام جهانی این مشکلات بود و در دوره‌های قبل هم این مسائل بوده است. با تلاش کادرفنی و بازیکنان سعی می‌کنیم خودمان را به خوبی آماده کنیم.

* به خاطر جام جهانی انتظارات از ما بالا رفته است

هافبک تیم ملی خاطرنشان کرد: باید قبول کنیم که حریفان هم حریفان به بهترین شکل تدارک می‌بینند و با حریفان بزرگ بازی می‌کنند اما ما این شرایط را نداریم ولی ما سخت تلاش می‌کنیم. انتظارات از ما به خاطر جام جهانی بالا است و سخت تلاش می‌کنیم. امیدوارم عملکردی داشته باشیم که بتوانیم موفق شویم.

* سخت است، اما امیدوارم قهرمان آسیا شویم
ابراهیمی در مورد اینکه آیا می‌توان به این مسئله که آرزوی ایران بعد از سالها برای قهرمانی در آسیا بر آورده شود امیدوار بود، گفت: به امید خدا اینطور شود. کار خیلی سخت است اما امیدوارم با تلاش و همت بازیکنان و کادرفنی این مهم اتفاق بیفتد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *