به گزارش سامانه خبری 309090 و به نقل از ورزش3 ، نانگ و رمضانی در پیشانی خط حمله تیم علی دایی و ترابی و قلی زاده یک خط عقب تر، مربع قدرت شهریار خواهند بود تا نارنجی پوشان بعد از ۱۶ هفته طعم برد را خارج از تهران بچشند.

علی دایی خط حمله را با نانگ-رمضانی بست

نارنجی پوشان پس از شکست استقلال خوزستان در هفته سوم در اهواز دیگر طعم برد خارج از تهران را نچشیده اند.

به گزارش سامانه خبری ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از ورزش۳ ، علی دایی به دنبال ساختن چهره جدیدی از تیمش برای بازی مقابل تراکتورسازی است و با جذب عناصر هجومی سعی در کسب ۳ امتیاز مقابل تیمی دارد که بدون سرمربی حال و روز خوبی ندارد.

به گزارش سامانه خبری 309090 و به نقل از ورزش3 ، نانگ و رمضانی در پیشانی خط حمله تیم علی دایی و ترابی و قلی زاده یک خط عقب تر، مربع قدرت شهریار خواهند بود تا نارنجی پوشان بعد از ۱۶ هفته طعم برد را خارج از تهران بچشند.

شهریار در نقل و انتقالات نیم فصل محمد عباس زاده ای را از دست داد که طی ۱۹ هفته برای نارنجی پوشان ۶ گل به ثمر رساند که ۲ گل آن از روی نقطه پنالتی مقابل استقلال و فولاد بود. اما او هرگز به مهاجم شش دانگ و دلخواه دایی تبدیل نشد تا شهریار سراغ دو گزینه متفاوت برود.

  نامداری بازیکن استقلال خوزستان : این گل سه امتیازی خیلی چسبید

آرمان رمضانی مهاجم خوش استایل شهریار

آرمان رمضانی از اکسین البرز به جمع شاگردان دایی پیوست و در دو دیداری که برابر استقلال خوزستان و استقلال تهران به میدان رفت نمایش خوبی داشت. این مهاجم خوش استایل با فیزیک مناسبی که دارد هم روی زمین و هم در نبردهای هوایی توانایی های خوبی دارد. رمضانی قابلیت ارائه بازی درگیرانه با حریف را داشته و با دوندگی هایش می تواند بازیکن مقابلش را تحت فشار قرار دهد.

حضور ناگهانی نانگ در بین شاگردان شهریار

آلویس نانگ هم بعد از درخشش در ترکیب پارس جنوبی جم در نیم فصل اول ناگهان سر از سایپا درآورد و حالا می تواند زوج خوبی را با رمضانی تشکیل دهد. نانگ با استارت های انفجاری و حرکات پا به توپ خود می تواند نظم دفاعی رقیب را برهم زده و شم گلزنی او پایانی باشد برای حرص خوردن های علی دایی کنار زمین.

  انصاری‌ فرد : قهرمانی المپیاکوس از آقای گلی مهمتر است

اما چالش مهم سایپایی ها در مصاف با تراکتور میانه زمین خواهد بود، جایی که نقطه قوت تبریزی هاست و با در اختیار داشتن مهره هایی همچون کیانی، محمد ابراهیمی، دانیال اسماعیلی فر و … می توانند در خلق موقعیت موفق باشند. وجه اشتراک دو تیم قدرت بالا در نیمه هجومی ترکیب شان است و بالطبع در این شرایط هر تیمی که با هوش تر باشد و از فرصت هایش بهتر استفاده کند، تیم برنده زمین خواهد بود.

  کاسانو : هنوز هم یک بازیکنم و منتظر پیشنهادی خوب!

چشیدن طعم شیرین برد خارج از خانه بعد از ۱۶ هفته

علی دایی در دیدار رفت در تهران با ۲ گل مغلوب تراکتور و یحیی گل محمدی شد تا اولین باخت این فصلش را تجربه کند. اما او حالا با اعتماد دوباره به ترکیبی که مقابل استقلال بازی دلچسبی را ارائه داد، می تواند با دو زوج هجومی بازی تبریز را به سود خود دربیاورد. نانگ و رمضانی در پیشانی خط حمله و ترابی و قلی زاده یک خط عقب تر، مربع قدرت شهریار خواهند بود تا نارنجی پوشان بعد از ۱۶ هفته طعم برد را خارج از تهران بچشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *